Britney Spears natočila, jak tančí v bikinách u tyče. Video je obdivuhodné i směšné zároveň

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Britney Spears
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock

Britney Spears se na své sociální síti nebojí ukázat v odvážných modelech i situacích, to už dokázala mnohokrát. Tentokrát se fanouškům pochlubila tím, že si koupila novou taneční tyč, u které rovnou předvedla v bikinách bizarní tanec.

„Před dvěma dny jsem si tyč koupila. A včera večer jsem ji poprvé vyzkoušela,“ napsala zpěvačka k příspěvku.

A ačkoli je chvílemi vidět, že nemá s tančením kolem tyče moc velké zkušenosti, sebevědomí jí rozhodně nechybí.

Kontroverznější už být nemohla

Na videu Britney předvádí rádoby svůdný tanec na písničku Closer od Nine Inch Nails. Její text je kontroverzní a ve spojení s Britney u tyče je více humorná než sexy.

Je třeba podotknout, že pokud Britney mluví pravdu a u tyče tančí opravdu poprvé, některé její pózy jsou úctyhodné a své tělo předvádí v tom nejlepším světle.

To, jak se ale u celého vystoupení tváří, vyvolává ale spíše úsměv. Chvílemi je také vidět, že Britney úplně neví, co znamená rytmus, několikrát se dokonce u tyče zapotácí, jako kdyby se měla každou chvíli skácet k zemi.

Raději bez komentáře

Video přidala Britney v neděli večer. Zatím se u něj neobjevil jediný komentář, což značí, že je pravděpodobně hudebnice u příspěvku zakázala. Bála se snad kritiky?

To je pravděpodobně jeden důvod. Jelikož se ale komentáře nezobrazují u žádného z jejích příspěvků na sociální síti, jde tak nejspíš jen o preventivní opatření.

Podle serveru Daily Mail v současné době Britney zvažuje první velký rozhovor pro média od chvíle, co v roce 2021 zbavil soud jejího otce opatrovnictví a ona se konečně opět mohla postavit na vlastní nohy.

Některé zdroje sice plánování rozhovoru popírají, podle příspěvků na sociálních sítích se ale zdá, že je Britney připravena čelit novým výzvám a se svými fanoušky opět komunikovat.

Zdroj: Daily Mail, Instagram, Just Jared

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články