Bridget Fonda se do Hollywoodu už nevrátí. Změnila se k nepoznání, ze sexy blondýnky je utahaná žena od rodiny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Bridget Fonda
Zdroj: Profimedia

Bridget Fonda se proslavila jako pohledná blondýnka ze snímku Zabiják. Dnes by ji ale poznal málokdo. Je jí 60 let a svým vzhledem se pravděpodobně příliš nezabývá. Z blonďaté krásky se stala korpulentní žena s prořídlými vlasy. Hollywood opustila už dávno a vrátit se nehodlá.

V posledním snímku se objevila v roce 2002. Dva roky předtím si zahrála v jedné ze svých nejslavnějších rolí ve snímku Polibek draka. Jenomže pak měla autonehodu, po které skončila s mnohačetnými poraněními v nemocnici.

Soustředí se na rodinný život

Fonda se po autonehodě už na scénu nevrátila. Zasnoubila se s partnerem, filmovým skladatelem a bývalým frontmanem skupiny Oingo Boingo Dannym Elfmanem. Po několika měsících se vzali. V roce 2005 se jim narodil syn.

Od té doby se herečka soustředí výhradně na svůj rodinný život. Žije se svou rodinou mimo světla reflektorů, podle webu Page Six se na své 58. narozeniny nechala slyšet, že je šťastná a do Hollywoodu by se už nevrátila.

Změnila se k nepoznání

Ačkoli má pravděpodobně spokojený život, mnoho lidí by řeklo, že jí odchod z showbyznysu neprospěl. Z pohledné blondýnky se totiž stala žena, do které by málokdo řekl, že někdy působila ve velkých filmech.

Bridget Fonda

Zdroj: Profimedia

Fonda dnes působí jako unavená maminka od rodiny. Kdyby o sebe ale trochu pečovala, mohla by pravděpodobně vypadat daleko lépe.

Je jasné, že mnoho fanoušků změna jejího vzhledu velmi zaskočila. Na druhou stranu je ale důležité, že se věnuje tomu, co ji v životě baví a co je pro ni důležité a dokázala se od své slávy jednoduše oprostit. Mnoho celebrit po něčem podobném možná touží, nemají k tomu ale dostatek odvahy.

Zdroj: Page Six, Fox News, NEWS, ET, People

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články