Bratr Lucie Bílé dorazil na představení v jejím divadle. Dodnes si jsou velmi blízcí

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Nextfoto

Na představení Karol a Kvído: Nerozlučná dvojka na výletě v Divadle Lucie Bílé se mimo jiných diváků ukázal také zpěvaččin bratr Karel Zaňák, s nímž má Lucie Bílá krásný vztah.

Jejich přátelstvím už od dětství se Lucie netají. Přestože spolu občas jako všichni sourozenci vedli žabomyší války, nikdy nenechali jeden na druhého dopustit.

Nejlepším kamarádem dodnes

Pro zpěvačku byl odjakživa nejlepším kamarádem, to v určitém slova smyslu trvá až dodnes. Karel na ni jakožto starší sourozenec celý život dává pozor.

V rozhovoru na Českém rozhlase Dvojka se oba dva k vzájemném sourozeneckém poutu vyjádřili: „Pamatuji, jak doma pořád dokola zpívala Černé oči, jděte spát. Já zavíral dvoje dveře. Dneska se rád nostalgicky vracím ke starý věcem,“ zavzpomínal Karel, který se sestře staré o smlouvy a sponzory.

karel zanak

Zdroj: Profimedia

„Já nechávala věcem volný průběh, on je měl promyšlené. Je to můj maják v moři. Bratr funguje vždycky,“ dodala svůj názor i Lucka, která je známá tím, že rodina je pro ni jedním z nejdůležitějších aspektů v životě.

Na dětství mají i bolestivé vzpomínky, výchovu měli hodně přísnou

V pořadu Face to Face zase Lucka zavzpomínala, jak brášku, ač staršího, hodněkrát chránila před jejich otcem. Ten byl sice velmi přísný, ale dodnes si ho oba dva váží a vzhlížejí k němu.

„Táta byl hodně přísný. Mám před sebou, jak drží brášku, jak ho něčím mlátí a já nastavuju svou pr*el, abych to schytala já. Běhali jsme dokolečka, Kája utekl a já nastavovala, protože jsem ho chránila. Nedělalo mi to dobře, vidět bolest svého bratříčka.“

Není tedy divu, že si jsou sourozenci dodnes natolik blízcí.

Zdroje: Face to Face, Český rozhlas Dvojka, Blesk


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články