Bratr Ivany Gottové zemřel v sedmi letech. S tím nevlastním dnes moderátorka skvěle vychází

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ivana Gottova
Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová je česká moderátorka. Mnoho lidí si ji spojí především se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem. Co dalšího ale víte o její rodině? Víte například, že nebyla jedináček?

Ivana Gottová měla celkem tři bratry. Zatímco jeden z nich ji výjimečně doprovodí do společnosti a je to fešák k pohledání, osud druhého bratra je značně smutnější. Zemřel totiž, když mu bylo teprve sedm let.

Rána pro rodinu

Když se Ivana narodila, měla o dva roky staršího bratra Přemka. Když bylo ale chlapci sedm let, tragicky zemřel poté, co ho autem srazil nepozorný řidič.

Ivaně bylo tehdy pět let. Její rodina začala prožívat krizi, a bohužel se nakonec vztah jejích rodičů rozpadl. Její otec odjel do Ruska, kde se zamiloval. Se svou novou známostí se vrátil do Čech a ona mu porodila syna Petra, píše Blesk.

Nevlastní bratr Pavel

Ivana žila s maminkou, která si po čase také našla nového partnera. S tím měla syna, kterého pojmenovala Pavel. Ačkoli má jiného tatínka než Ivana, mají spolu skvělý vztah.

Na veřejnosti se Pavel objevil po boku Gottové hned několikrát. Pohledný ortoped vyvolal u fanoušků v minulosti nějaké ty spekulace, nakonec se ale ukázalo, že je to skutečně její bratr.

Pavel pracuje v Opavě, své soukromí si ale střeží. Jednou za čas se objeví na veřejnosti po boku své sestry a okouzlí svým sympatickým úsměvem fotografy, jinak se ale drží od médií stranou.

Zdroj: Blesk, Pro ženy, Extra, VIP show, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články