Bratr Ivany Gottové je sympaťák k pohledání. Takto vypadá nejkrásnější český ortoped

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ivana gottová
Zdroj: Profimedia

Ivanu Gottovou známe jako českou moderátorku, kterou proslavil především pořad VIP zprávy na televizi Prima. Známá se v médiích stala i díky manželství s Karlem Gottem. Znáte ale zbytek její rodiny?

Otec Ivany Gottové zemřel v roce 2012 v poměrně mladém věku šedesáti tří let. Pracoval jako geolog a s dcerou se příliš nevídal.

S maminkou Blankou Macháčkovou má Ivana dodnes skvělý vztah. Ta se několikrát nechala vyfotit i s Karlem Gottem. Maminku Ivana opravdu nezapře, v obličeji jsou si obě ženy podobné.

Ivana Gottová se ale nenarodila jako jedináček. My vám přinášíme informace o jejích dvou bratrech, z nichž je dnes bohužel naživu už pouze jeden. Ten se jmenuje Pavel a je to sympaťák k pohledání.

Tragédie v rodině

Když se Ivana narodila, měla o dva roky staršího bratra Přemysla. Ten ale zemřel, když mu bylo sedm. Ivaně tehdy bylo teprve pět, takže si dnes už na bratra příliš nevzpomíná.

Přesto ale alespoň útržky z paměti malé holčičky zůstaly dodnes. Jednou ze vzpomínek, kterými se svěřila médiím, je prohlášení, že by si její starší bratr přál, aby jeho otcem byl Karel Gott.

ivana gottová bratr

Zdroj: Profimedia

To bylo sice nesplnitelné přání, ale vzhledem k tomu, že se za Gotta později Ivana provdala, stal se vlastně členem rodiny. Naivní přání jejího malého brášky se tak skoro vyplnilo.

Z druhého bratra je ortoped

Ivanini rodiče se rozvedli, když jí byly čtyři roky. Proto má její bratr Pavel jiného otce než ona. Dnes pracuje v Opavě jako ortoped a v médiích se o něm objevily jen stručné informace.

Přesto se kamerám a fotoaparátům jako bratr slavné moderátorky nevyhne. Byl tak několikrát zachycen po jejím boku na akcích, kam ji doprovázel.

Na fotce z roku 2013 mu to vedle jeho o hlavu menší sestry velmi sluší. Doprovodil jí na koncert jejího manžela Karla a média sourozence ihned odchytla a udělala jim společnou fotku.

Mladý sympaťák s krátce střiženými vlasy a strništěm na bradě by svým pohledem rozklepal kolena nejedné ženě. V bílé košili a černém saku vypadá elegantně.

I když mají s Ivanou každý úplně jinou práci a žijí v jiné části republiky, podle všeho k sobě mají blízko a využívají příležitosti trávit spolu alespoň trochu volného času.

Ivana se snaží mít svou rodinu vždy na prvním místě. Poté, co jí zemřel jeden z bratrů a před nedávnem zasáhla všechny v Česku smrt jejího manžela, věnuje se každému ze svých blízkých, jak jen to jde.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články