Bratr Hermiony sdílí identický vzhled své sestry. Krásná čarodějka na něj nejspíše použila Mnoholičný lektvar

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
emma watson
emma watson

Jeho slavnou sestru zná celý svět. Ale ani jméno Alex Watson není tak úplně neznámé, jak by se mohlo zdát. Fešný bratr Emmy Watson, představitelky Hermiony z Harryho Pottera, je totiž úspěšný v modelingu.

Ve filmovém průmyslu se občas stane, že slavní sourozenci stoupají po kariérním žebříčku společně. Takovým příkladem mohou být Jake a Maggie Gyllenhaalovi, kteří dobývají Hollywood společně.

Zatímco některým dvojicím se to daří, u někoho se to daří jen jednomu z nich, a druhý je tak trochu v pozadí. V takové situaci se nyní ocitl bratr herečky Emmy Watson Alex.

Paříž jim pomohla

Emma Watson se proslavila jako šprtka Hermiona Granger z filmové série o kouzelníkovi Harrym Potterovi.

Zatímco někteří její kolegové se s životními rolemi nemohou popasovat, Emmě to jde skvěle. Od té doby září nejen ve filmech, ale také se často ukáže v různých reklamách a bojuje za rovnoprávnost.

Alexandr Chris Watson se narodil na předměstí okouzlující Paříže ve čtvrti Maison-Laffitte.

Emma jako jeho starší sestra se také narodila v Paříži a s rodiči právníky a mladším bratrem v ní žila až do pěti let.

Možná to je také ten důvod, proč jsou oba dva velmi elegantní, šarmantní a přirozeně upravení. Paříž jim dala do vínku to nejlepší ze sebe.

Parťáky už od dětství

Když byl Alex malý, odstěhoval se s rodinou do Spojeného království. Rodiče se rozvedli a oba sourozenci začali žít jen s matkou. To je možná důvod, proč jsou dnes nerozlučnou dvojkou a navzájem se perfektně doplňují.

Zdroj: Sam Aronov / Shutterstock.com

Emma svého bratra často bere i na různé společenské akce a on jí dělá reprezentativní doprovod. Oba vypadají vždy perfektně a je jisté, že kdyby krásná herečka byla kluk, rozhodně by vypadala právě jako Alex.

Oba dva zdědili krásu, a není se proto čemu divit, že se věnují módě.

Vzala ho i na natáčení

Alex se dnes věnuje modelingu, ačkoliv mohl jít ve šlépějích své sestry. Zahrál si v pár filmech, a dokonce se mihl i jako komparz v pátém díle o Harrym Potterovi.

Emma ho totiž jednou vzala na natáčení, ale jednalo se jen o malinkatou roli, a proto není ve snímku nijak detailně vidět a bohužel není ani napsaný v titulcích.

Více než v herectví ale Alex zaujal právě v modelingu, který začal dělat na základě rady od své sestry.

Alex se prosadil poměrně rychle a brzy se objevil v kampani britské značky Burberry. Nebýt Emmy, možná by bylo všechno jinak, protože na základě jejího doporučení se mladý muž potkal s kreativním ředitelem značky Christopherem Baileym.

Modeling nevidí na dlouho

Přestože se Alex vyjádřil, že kariéru v modelingu nevidí na moc dlouho, zatím se mu v ní velmi daří.

Nyní si užívá každou nabídku, kterou dostane, a je za ni vděčný. A jestliže se ptáte na to, jak vypadat jako Alex Watson, bohužel vás zklameme.

Úspěšný model zdůrazňuje, že se nestará o to, jak vypadá, nedrží žádnou dietu a je přesvědčen, že krása je jen subjektivní pocit.

Přesto, když se objeví v nějaké kampani, fanynky omdlévají. Emma Watson se se svým bratrem ráda ukazuje a nesmíme se jí divit. Takovým fešákem se nejde nechlubit.

Autor: Barbora Turková


Související články