Bratr Hermiony sdílí identický vzhled své sestry. Krásná čarodějka na něj nejspíše použila Mnoholičný lektvar

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Jeho slavnou sestru zná celý svět. Ale ani jméno Alex Watson není tak úplně neznámé, jak by se mohlo zdát. Fešný bratr Emmy Watson, představitelky Hermiony z Harryho Pottera, je totiž úspěšný v modelingu.

Ve filmovém průmyslu se občas stane, že slavní sourozenci stoupají po kariérním žebříčku společně. Takovým příkladem mohou být Jake a Maggie Gyllenhaalovi, kteří dobývají Hollywood společně.

Zatímco některým dvojicím se to daří, u někoho se to daří jen jednomu z nich, a druhý je tak trochu v pozadí. V takové situaci se nyní ocitl bratr herečky Emmy Watson Alex.

Paříž jim pomohla

Emma Watson se proslavila jako šprtka Hermiona Granger z filmové série o kouzelníkovi Harrym Potterovi.

Zatímco někteří její kolegové se s životními rolemi nemohou popasovat, Emmě to jde skvěle. Od té doby září nejen ve filmech, ale také se často ukáže v různých reklamách a bojuje za rovnoprávnost.

Alexandr Chris Watson se narodil na předměstí okouzlující Paříže ve čtvrti Maison-Laffitte.

Emma jako jeho starší sestra se také narodila v Paříži a s rodiči právníky a mladším bratrem v ní žila až do pěti let.

Možná to je také ten důvod, proč jsou oba dva velmi elegantní, šarmantní a přirozeně upravení. Paříž jim dala do vínku to nejlepší ze sebe.

Parťáky už od dětství

Když byl Alex malý, odstěhoval se s rodinou do Spojeného království. Rodiče se rozvedli a oba sourozenci začali žít jen s matkou. To je možná důvod, proč jsou dnes nerozlučnou dvojkou a navzájem se perfektně doplňují.

Zdroj: Sam Aronov / Shutterstock.com

Emma svého bratra často bere i na různé společenské akce a on jí dělá reprezentativní doprovod. Oba vypadají vždy perfektně a je jisté, že kdyby krásná herečka byla kluk, rozhodně by vypadala právě jako Alex.

Oba dva zdědili krásu, a není se proto čemu divit, že se věnují módě.

Vzala ho i na natáčení

Alex se dnes věnuje modelingu, ačkoliv mohl jít ve šlépějích své sestry. Zahrál si v pár filmech, a dokonce se mihl i jako komparz v pátém díle o Harrym Potterovi.

Emma ho totiž jednou vzala na natáčení, ale jednalo se jen o malinkatou roli, a proto není ve snímku nijak detailně vidět a bohužel není ani napsaný v titulcích.

Více než v herectví ale Alex zaujal právě v modelingu, který začal dělat na základě rady od své sestry.

Alex se prosadil poměrně rychle a brzy se objevil v kampani britské značky Burberry. Nebýt Emmy, možná by bylo všechno jinak, protože na základě jejího doporučení se mladý muž potkal s kreativním ředitelem značky Christopherem Baileym.

Modeling nevidí na dlouho

Přestože se Alex vyjádřil, že kariéru v modelingu nevidí na moc dlouho, zatím se mu v ní velmi daří.

Nyní si užívá každou nabídku, kterou dostane, a je za ni vděčný. A jestliže se ptáte na to, jak vypadat jako Alex Watson, bohužel vás zklameme.

Úspěšný model zdůrazňuje, že se nestará o to, jak vypadá, nedrží žádnou dietu a je přesvědčen, že krása je jen subjektivní pocit.

Přesto, když se objeví v nějaké kampani, fanynky omdlévají. Emma Watson se se svým bratrem ráda ukazuje a nesmíme se jí divit. Takovým fešákem se nejde nechlubit.

Autor: Barbora Turková

Související články