Bratr Davida Gránského láme jedno srdce za druhým. Podívejte se na kluka, jemuž holky padají k nohám

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Profimedia

Krasavec David Gránský má velkou konkurenci. Tou je přímo jeho bratr Tomas Sean, který je přezdíván český Justin Bieber. Mladík, který se narodil v Irsku, má slušně rozjetou pěveckou kariéru.

O tom, že je David Gránský Tomův starší bratr se ale svět dozvěděl až poměrně nedávno. V dubnu 2019 křtil mladý zpěvák, v tu dobu mu bylo teprve čtrnáct let, svůj nový videoklip k písni Reach The Stars.

Na slavnostní křest dorazilo spoustu hvězd, včetně herce a zpěváka Davida Gránského. Až v tu chvíli všichni zjistili, že je to Tomův bratr.

Nechtěl si stavět kariéru na něm

Tom Sean Pšenička se narodil 9. července 2004 v irském Dublinu, s rodiči se pak přestěhoval do Česka, kde navštěvuje Pražskou konzervatoř.

Otec sice hudebně zdatný není, ale matka ano. Ta dříve zpívala v punkové kapele. Nejznámějším členem rodiny je však David Gránský.

Tom přiznal, že nechtěl svou kariéru postavit na jeho jméně a slávě. Bratři mají stejnou maminku, ale jiného otce, všichni spolu ale vycházejí dobře.

Zpěvák přiznal, že mu jeho starší bratr hodně pomáhá s tím, co dělat, jak se chovat a že nemá urážet kolegy a navážet se do nich. Dodává, že ho navíc David nikam netlačí, protože chce, aby si na všechno přišel sám.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TOM SEAN (@imtomsean)

Český Justin Bieber

Idol náctiletých dívek sice odmítá protekci od svého bratra, ale rád s ním bude spolupracovat. To se ostatně projevilo i v písničce Díky Vám, kterou David Gránský napsal jako poděkování zdravotním sestrám.

On sám hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód a jeho seriáloví kolegové se do singlu také zapojili. Tom Sean k písničce složil hudbu.

Mladý zpěvák se ale věnuje hlavně sólové dráze. Díky svým kořenům se rozhodl zpívat v angličtině a do povědomí se zapsal hlavně písničkami Reach The Stars a Heart Hotel, populární je ale i na sociální síti TikTok.

Ve svých textech často rozebírá téma šikany a diskriminace a často se mu přezdívá „český Justin Bieber“. S kanadským idolem má společný nejen nízký věk, ve kterém se oba začínali věnovat hudbě.

Na začátku letošního roku by náctiletému idolovi mělo vyjít debutové EP, ke kterému si sám psal všechny texty. Tak uvidíme, zda Tom Sean bude mít stejně velký úspěch, nebo ještě větší než jeho slavný starší bratr.

Autor: Barbora Turková


Související články