Brad Pitt tráví léto s novou partnerkou. Krásná šperkařka ho navštěvuje v jeho rezidenci

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Brad Pitt
Zdroj: Profimedia

O jejich vztahu se začalo psát asi před 8 měsíci. Brad Pitt a šperkařka Ines de Ramon si dnes užívají romantického společného léta a vzájemné sympatie už před veřejností nijak netají. Podle blízkých mají velmi silný vztah a daří se jim skvěle.

Se svou bývalou partnerkou Angelinou Jolie nemá Brad Pitt právě nejlepší vztahy, kupodivu ale právě dramata, ke kterým mnohdy i na veřejnosti dochází, jeho vztah s Ines posilují.

Poté, co spolu měli bouřlivé spory o děti, nedávno soudně bojovali i o francouzskou vinici. Mnozí by si možná mysleli, že podobné skandály budou od Brada Pitta ženy držet spíše dál, jeho milá je ale plně na jeho straně a kauzy s ním spojené ji rozhodně neodrazují.

Bývalá partnerka Paula Wesleyho

Ines de Ramon je oficiálně ve vztahu s Bradem Pittem od roku 2022. Předtím byla vdaná za amerického herce Paula Wesleyho. V roce 2019 si ho tajně vzala a svět se to dozvěděl až téměř o rok později. Začátkem roku 2022 se ale pár rozešel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Just Jared (@justjared)

Najít si nového muže netrvalo Ines dlouho. Mnozí proto spekulují o tom, zda je její vztah s Bradem skutečně šťastný. Podle serveru Pinkvilla ale lidé z blízkého okolí páru tvrdí, že je dvojice šťastně zamilovaná a prožívá nejkrásnější chvíle svého života.

Společné léto

Brad Pitt letošní léto tráví v Evropě. Podle serveru People se zdržuje ponejvíce ve své rezidenci v Château Miraval. A právě tam za ním jeho milá už několikrát přiletěla.

V současné době tak pár tráví většinu času společně. Před médii se nijak neskrývají, zároveň se ale snaží o sobě nedávat zbytečně moc vědět. Podle všeho se jim daří dobře, nepotřebují ale, aby byl jejich vztah médii nějak více rozebírán.

Zdroj: People, Cosmopolitan, Pinkvilla, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články