Božská Elizabeth Hurley se vyprsila v bazénu i ve sněhu. Tato postavička vám nedá spát

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
elizabeth hurley
elizabeth hurley

Anglie se ocitla pod sněhem a celý národ má radost. Malé děti vyrazily stavět sněhuláky, dospělí se snaží bezpečně dostat do zaměstnaní. Elizabeth Hurley se například vrhla na focení odvážných snímků v různých prostředích. A rozhodně nezklamala své fanoušky!

Elizabeth Hurley je anglická herečka a modelka. Letos tato hvězda známá z filmů jako jsou Smlouva s ďáblem nebo Austin Powers: Špion, který mě vojel oslaví v červnu své padesáté šesté narozeniny.

Nadílka od známé celebrity

Nedávno se herečka ze seriálu The Royals pochlubila sérií fotek, na kterých pózuje bez podprsenky a ve svůdném prádle. Aby náhodou nenachladla, oblékla se do teplé bundy.

Fanoušci na nic nečekali a začali tento příspěvek komentovat ve velkém. „Wow, nemám slov, Elizabeth. Máš doopravdy perfektní tělo,“ napsal jeden z fanoušků. Hereččina slavná kamarádka Michelle Visage dodala: „Ty nejsi člověk.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Modelka dříve toho dne přidala fotku v poněkud jiném příjemném podnebí. Vypadá to, že tuto fotografii pořídila na svém posledním pracovním výletu do Rigy, kde pózovala pro svou plážovou kampaň.

Snímky, na nichž předvádí své plavky, přidává jak na běžícím páse. Na každém z nich je vyobrazena v trochu jiném prostředí. Zatímco jeden den se fotí na sněhu, další si užívá v bazénu.

Kolekce plavek od známé herečky

Herečka se může chlubit svou kolekcí plavek, se kterou na trh přišla v roce 2005. Tuto módu směřuje na ženy a mladé dívky.

„Rozhodla jsem se začít s plážovou módou nejen proto, že miluji tento druh oblečení, ale také proto, že pláž je místo, kde se mohou ženy ukázat v hezkém oděvu, nebo se úplně znemožnit. Chtěla jsem vyrobit kolekci plavek, ve kterých se žena jakéhokoliv věku bude cítit skvěle,“ okomentovala herečka práci na svých webových stránkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Kráska se také snaží dodržovat dietu, díky níž vypadá skvěle i v tolika letech. Pro správný začátek dne si herečka dopřává dva hrnky horké vody, které nastartují organismus a střeva.

Přiznala, že jí tento horký nápoj dvakrát nechutná, ale že je skvělý pro zažívací systém. Ke snídani si pak dá řecký jogurt, banán a trochu medu.

Jako hlavní chod si dělá jednoduchá zdravá jídla. Zmínila se, že ‚umělá‘ jídla moc nemusí.

Elizabethina řada plavek je také rodinou záležitostí. Její sestra se v průběhu let podílela na navrhování některých kusů plavek. Osmnáctiletý syn Damian pak kráčí ve stopách své slavné matky a je z něj model.

Autor: Štěpán Pacík


Související články