Bořek Slezáček má dva syny. Starší k hudbě moc netíhne, z mladšího nejspíš vyroste rebel

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
borek slezacek
Zdroj: Profimedia

Bořek Slezáček je kromě hudebníka a herce také hrdým otcem. Své syny miluje a vůbec mu nevadí, že nepůjdou po jeho stopách. Zatím to prý totiž nevypadá, že by se hereckým velikánem a hudebníkem inspirovali, na druhou stranu v sobě ale prý některé jeho vlastnosti nezapřou.

Bořkův starší syn se jmenuje Kolja. Ve svých 13 letech sice vlastní kytaru, ale moc se jí prý nevěnuje. Zatímco jeho tatínek v tomto věku hudbu miloval, Kolju lákají spíše jiné druhy zábavy.

„Na svých synech nepozoruji, že by šli v mých šlépějích. Myslím si, že je to ještě brzo to takhle odhadnout,“ řekl Slezáček v rozhovoru pro Extra. Počítá prý s tím, že pravděpodobně ze syna hudebníka nevychová, na druhou stranu to ale není zatím na sto procent jisté.

Mladší možná k hudbě směřuje

Kolja se sice hudbě příliš nevěnuje, i když k tomu má šanci, mladší André ale možná nakonec přece jenom nějakou tu lásku k muzice po tatínkovi zdědil. I když nejspíš trochu jinak, než by si Slezáček představoval.

„Andrému je deset a nějaké představy, co by chtěl dělat, se teprve budou vyvíjet, nemá kam spěchat. Já jsem to taky nevěděl do čtyřiceti,“ zasmál se. Pak ale prozradil, že nějaké ty hudební a grafické zájmy jeho mladší syn má.

„Jednak rapuje a také má výtvarný talent, dělá graffiti. A myslím, že se nejvíc těší, až bude zdrhat před těma fízlama,“ směje se herec. Prý se ale nebojí do syna investovat a kupuje mu drahé barvy, aby mohl jeho syn tvořit. Trochu se bojí, že z něho bude jednou rebel, ale nechce mu v rozvíjení talentu bránit.

Na další děti už je prý starý

Bořek Slezáček si kdysi přál velkou rodinu. Po druhém dítěti ale dlouhou dobu třetí nepřišlo a v roce 2018 se v rozhovoru pro iDNES svěřil, že už si na další potomky připadá starý.

„Ne že bychom nechtěli, naopak my bychom rádi měli další děti. Ale mně je přes padesát a představte si, že bych vedl další svoje dítě do první třídy v šedesáti. V tomto ohledu si myslím, že jsme poprvé v životě udělali racionální rozhodnutí a řekli si, že další děti asi už nebudou,“ vysvětlil.

Zda nakonec Kolja nebo André vyrostou v mediálně známé umělce, nebo se budou věnovat něčemu úplně jinému než jejich tatínek, to se teprve uvidí. On je ale v každém případě odhodlaný je v jejich životních cestách podpořit.

Zdroj: Blesk, iDNES, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články