Bohuše Matuše rodina jeho ženy zpočátku neměla ráda. Báli se, co se o Lucince v médiích dočtou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Bohus Matus
Zdroj: Profimedia

Vztah Bohuše Matuše se v médiích řeší poměrně často. Není se čemu divit, jeho žena Lucie je o 29 let mladší a mnoho lidí samozřejmě situaci komentuje. Někteří jim lásku přejí, jiní mají negativní názory. A hudebník přiznává, že nejprve nebyli ze vztahu nadšení ani rodiče jeho ženy.

Když spolu začali randit, mnoho lidí si myslelo, že jde jenom o krátkodobé poblouznění, že jim láska nevydrží. Pár ale dokázal opak. Po čase se vzali, nyní spolu dokonce vychovávají dnes už čtyřletou dceru. Důležité pro ně je, že jejich vztah podporuje rodina. I když tomu tak nebylo vždy.

Byli proti

Když spolu začali chodit, byla veřejnost spíše pohoršena. On byl tehdy už dospělý muž, jeho partnerka byla teprve teenagerka. Sám Bohuš Matuš přiznává, že se nediví tomu, že její rodina proti vztahu protestovala.

„Ze začátku to bylo strašně těžké. K nim se donášely všechny ty články, já jsem o tom ani nevěděl a vím, že oni z toho byli nešťastní. Já jsem si toho nějak nevšiml. Oni mě sice znali, ale opravdu nechápali, co to píšou. Nedivím se tomu, ale tak to chodí,“ řekl.

On i Lucie se snažili bránit pomluvám a dokázat všem, že se skutečně milují a jejich vztah je založen jako každý jiný na vzájemných pocitech. Co si myslí veřejnost, je jedna věc, že je proti vztahu ale i Luciina rodina, to bylo pro pár velmi náročné.

Dnes je všechno jinak

Dnes už rodina Lucie vnímá, že je jejich dcera s hudebníkem skutečně šťastná a že se o ni hudebník stará, jak nejlépe dovede. Jejich vztahy se zlepšily a oni se už nebojí podívat na internet, kde se dříve dočetli o Lucii především samá negativa.

„Já je strašně miluji, to jsou tak úžasní lidé. Jeden dědeček Robert je bývalý kominík, já jsem kominík, to nás spojuje. Druhý dědeček je kytarista, je mu 80 a stále chodí vystupovat s kapelou,“ cituje Matuše Extra.

Doplnil, že rodinu miluje i jejich dcera, se kterou tráví dědečkové maximum svého času. „Tchyně Soňa je úžasná ženská, dělá mi i manažerku,“ dodal ještě hudebník s tím, že ani ona nezapomíná na svou roli vzorné babičky.

Zdroj: Blesk, Život v Česku, Prima Ženy, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články