Bohuš Matuš si konec roku pořádně užil. Své manželce pořídil lechtivý dárek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš se svou Lucinkou zažil první Vánoce ve svazku manželském. Podle toho, co český zpěvák prozradil, si vánoční svátky velmi užili a také dárečky byly nevšední.

Zpěvák sice dostal oblečení a hry na playstation, ale Lucinka se mohla pochlubit dárečky z jiné skupiny – od svého manžela dostala překvapení do ložnice. Jedná se tak o dárek také pro Bohuše, který si svou o třicet let mladší manželku nemůže vynachválit.

Vánoce si užila především jejich dcerka

Mají spolu roční dcerku Natálku, kterou ale vánoční dárky nezajímaly. Mnohem raději se motala kolem samotného vánočního stromku, jak uvedl Matuš. Deník Extra.cz si se zpěvákem povídal a Bohuš prozradil, jak u nich Vánoce probíhaly.

Lucinku si Bohuš vzal před více než půl rokem. Brali se v Krtkově světě, na jejich svatbě bylo mnoho slavných osobností. I když jim nikdo nedával velké naděje, že by jejich vztah vydržel, oni toho nedbali. Mají spolu dítě, za sebou svatbu a oba dva na toho druhého pějí pouze chválu.

„Natálka už poprvé Vánoce trochu vnímala, ale naplno to bude až příští rok. Fascinoval ji hlavně stromeček, dárků si moc nevšímala. Když jsem jí pak ale vybalil velkého medvěda, tak z něj měla obrovskou radost. A líbil se jí i plyšák z pohádky Prasátko Pepa,“ prozradil Bohuš.

Lucinka dostala, co si přála, řekl Bohuš

Natálka dokonce dostala i dětský tablet, který ale není ještě pro roční dítě tolik vhodný. Sám zpěvák pak přiznal, že se s tímto dárkem věkově netrefil. Na Natálku tak dárek počká nejspíše ve skříni. Ani Lucinka ale nepřišla zkrátka, pro ni si Bohuš vymyslel pikantní dáreček.

„Já dostal krásné, luxusní sako. Lucka to, co si přála. A to je taková zvláštní věc, kterou vám ani nemůžu říct. A k tomu oblečení a nějaké hry na playstation,“ byl tajemný zpěvák, nakonec ale prozradil, co své ženě koupil. „Dal jsem jí prostě erotický dárek.“

Závěr roku si tak manželé užili hlavně v posteli. Ani jeden z nich totiž není na velké oslavy, a silvestra tak strávili ve společnosti své dcery a u televize. „Na oslavy moc nejsme. Ale podívali jsme se na Barrandov, natáčel jsem pro ně silvestra, tak jsem chtěl vidět, jak moc jsem to zkazil,“ přiznal Matuš.

Podle toho, co zpěvák řekl, je ale jasné, že po uspání Natálky se v ložnici asi děly věci. Se svou Lucinkou musí skoro padesátiletý Bohuš držet krok, ale zatím to vypadá, že jí stačí ve všem. Třeba se zpěvák dočká i dalšího miminka právě díky skvělému dárku, který manželce věnoval.

Zdroj: extra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články