Bohuš Matuš nechce, aby manželka musela pracovat. Z tchyně udělal svou manažerku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Matusovi
Zdroj: Nextfoto

Máte pocit, že jste již dlouho neslyšeli nic o Bohuši Matušovi a jeho mladé manželce Lucce? Tak to je třeba napravit a vězte, že v rodině Matušů se toho událo hodně. Dcera Natálka povyrostla a Lucka má nový nos a chce nová prsa.

Nejspíše už se většina Češka přenesla přes třicetiletý rozdíl mezi manželi a Bohušovi snad i jednou bude odpuštěno, že vztah začal trochu na hraně zákona, protože Lucce nebylo ještě 15.

Jako nová žena!

Zpěvák však vše zlegalizoval, Lucka už je plnoletá a dcera Natálka jim dělá radost, tak proč se v tom dále rýpat, že?

Rodinka byla naposledy viděna na Srdíčkovém dni na pražském náměstí Míru. Lucka přišla v typickém outfitu maminek, které musí neustále běhat za svými dětmi a mají obavu, aby občas něco nevykouklo. Takže tričko a kraťasy to jistí.

Lucku byste však na první pohled nepoznali, protože jak zpěvák již dříve prozradil, sám své manželce nabarvil vlasy na blond.

Začátek plastického období?

Nebylo to však to jediné, co bylo na Lucce jiné. Splnila si totiž sen a nechala si upravit nos, který má nyní užší a delší.

„Jsem spokojená, občas mi to oteče ještě, ale jinak jsem nadšená. Dýchá se mi dobře, je to super,“ prozradila.

Ale tím plastiky nekončí! Sice prý není milovnice plastik, ale prsa by to nová chtělo.

„Ale asi by to po dětech chtělo nová prsa, protože mi je dcera Natálka trošku vytahala. To ale tak za deset let,“ řekla a zpěvák dodal, že si nechá odstranit „pytle“ pod očima, aby omládl.

Lucka bude doživotní princezna

A plánují manželé druhé dítě? Zpěvák se netají tím, že by chtěl. „Nechci, aby byla Naty jedináček, je hezký, když máte sourozence,“ prozradil pro server Aha!

Ale Lucka je po operaci kýly a manžel je chápavý k jejímu zdravotnímu stavu.

„Vzhledem k tomu, že na Lucku ten porod byl velká zátěž, měla pak špatné svaly na břiše. Byla na těžké operaci. Prostě si na malého Bohouška budu muset pár let počkat,“ dodal k tématu zpěvák.

Zatím se Lucka bude starat o malou Natálku, která nechodí do školky. A ani poté se nebude muset bát, že by musela do práce.

Zpěvák se totiž nechal slyšet, že se o manželku chce starat jako o princeznu, aby nikdy nemusela pracovat.

Že by měli problém s pěnezi, to nehrozí, protože o veškeré faktury a domlouvání koncertů se stará tchyně Soňa. Takže Lucka se o své zajištění opravdu bát nemusí.

Tak snad si alespoň tu střední školu dodělá.

Zdroj: Expres, Super, Aha!, Kafe

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články