Blonďatý andílek Lucie Borhyové oslavil 9. narozeniny. Dcera Linduška chce být slavná zpěvačka

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lucie Borhyova
Zdroj: Nextfoto

Dcera Lucie Borhyové oslavila 9. narozeniny. Hrdá maminka se pochlubila s malou Lindou na sociální síti a v dojemném přání ukázala, že je pro ni její blonďatý andílek jedním z nejdůležitějších lidí na světě.

Dceru má Borhyová s Michalem Hrdličkou. Narodila se jim v roce 2014, jen o rok později se nicméně jejich vztah rozpadl. Server iDNES tehdy uvedl, že důvodem k rozchodu byla Hrdličkova nevěra.

Její dcera chce být slavná

„Budu vždy při tobě stát a vždy tě budu držet nad hladinou, Linduško moje! Krásné 9. narozeniny. Všechno nejlepší, lásko. Miluji tě!“ napsala Borhyová na své sociální síti. Přidala fotku, na které si společně s dcerou užívá pobyt ve vodě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Na svou dceru může být moderátorka náležitě hrdá. Linda má totiž poměrně vysoké ambice a zdá se, že chce být v budoucnu slavnější než její maminka.

„Podpořím své děti ve všem, hlavně ať dělají to, co je baví,“ svěřila se Lucie s tím, že Linda chce být prozatím zpěvačkou. Konkrétně by se ráda stala součástí dívčí skupiny Lollipopz.

Třetí miminko?

Kromě Lindy má Borhyová ještě jedno dítě. Otcem jejího syna Lucase je řecký podnikatel Niko Papadakis. V současné době žije Lucie s brněnským právníkem Michalem Smečkou. A to, že by s ním mohla mít další miminko, prý není vyloučené.

„Nechávám to tak otevřené, co mi ještě život přinese,“ svěřila se moderátorka pro Expres. „Já jsem to tak vždycky měla, proto pokračuji v tomto duchu, ale umím si představit ještě jedno mimčo mít a celé si to znovu zažít,“ dodala k tématu.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk, iDNES, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články