Beyoncé předvedla své tvary v plné kráse. Toto tělo spustilo lavinu komentářů na sociálních sítích

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Beyoncé
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Propagace produktu se dá pojmout nejrůznějším stylem. Připravit studio na focení, dovézt nábytek, dopravit umělce, nalíčit a postavit před objektiv. Tým Beyoncé byl do focení zapálený natolik, že zapomněl sundat igelit z gauče!

Beyoncé je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Její hity jsou známé po celém světě. Před pár lety porodila dvojčata. Na kontě má několik hudebních ocenění a žije se známým umělcem Jay-Z.

Nová kolekce oblečení

Na instagramovém účtu známé zpěvačky se objevily úžasné fotografie. Svým tělem vzbudila velkou pozornost fanoušků. Ještě aby ne. Fotky byly určené k propagaci nové kolekce oblečení, které na zpěvačce vypadá doopravdy skvěle.

Kolekce Ivy Park x Adidas by se měla začít prodávat tento měsíc. Je pravděpodobné, že pár minut po spuštění prodeje bude vyprodaná. Jedním z důvodů, proč nebude nová kolekce s názvem Icy Park dlouho na skladě, je to, že Beyoncé vypadá v každém kousku neuvěřitelně.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

V sérii nových fotografií sdílených tento víkend na Instagramu má na sobě Beyoncé přiléhavou kombinézu, která se nejlépe nosí s teniskami a zlatými šperky. Pokud jste hledali kus oblečení, který dokonale zobrazí vaše křivky, může to být zrovna kousek z této kolekce.

Spolupráce s dalšími hvězdami

Propagace nadcházející kolekce se v posledních týdnech spustila jako lavina a s ní i pochvalné komentáře. Společnost Adidas požádala kromě Beyoncé o pomoc umělce Hailey Bieber a Gucci Mane. Kolekce bude k dispozici už za čtyři dny a předpokládá se, že brzy zmizí.

Zpěvačka Beyoncé je od roku 2008 ve šťastném manželství se známým umělcem Jay-Z. Při příležitosti svátku zamilovaných se společně vydali na romantickou večeři v kalifornské Santa Monice.

Zpěvačce to moc slušelo, ostatně jako vždy. Její manžel naopak zvolil černou mikinu a tepláky. Před fotografy si nasadil kapuci a zakryl si obličej. Doufejme, že si společnou večeři užili a na novou kolekci oblečení se těšíme.

Autor: Štěpán Pacík


Související články