Betty a Vojta se budou brát v září. Nevěsta vybírá ze 3 modelů šatů

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Alzbeta Minarikova Vojtech Urban
Zdroj: Nextfoto

Betty Minaříková a Vojta Urban jsou historicky prvním párem, který se dal dohromady díky soutěži MasterChef. Sympatická mladá žena a muž roku 2019 spolu začali chodit už na začátku natáčení a museli se tehdy vypořádat s řadou negativních reakcí. Teď ale plánují svatbu a u fanoušků mají podporu.

„Když byl MasterChef, tak bylo hejtů dost. Lidé hejtovali, že byla v televizi láska, když je to show o vaření,“ vysvětlila serveru Super Betty. Do soutěže šli jako soupeři, nyní je z nich pár, který plánuje veselku.

Svatba bude v září

Vojta a Betty jsou v současné době v jednom kole. Naplánovat svatbu není snadné a oni by to rádi stihli už za měsíc.

„Myslím, že svatba bude tak do čtvrt roku. Chceme to stihnout ještě letos v září. Chceme zakládat rodinu a tohle je milník před tím. Svatební den si chceme užít se vším všudy, s přáteli i písničkou,“ prozradil Vojta letos v červnu.

Řeší problémy s bydlením

Kromě plánování svatby má pár plnou hlavu ještě dalších starostí. Teprve nedávno se dvojice sestěhovala, s bydlením ale nebyli úplně spokojení.

Najít byty na dobrém místě a za slušnou cenu nebyl problém, jenomže nikdy se jim nelíbila kuchyně v nich. „Malá, otlučená nebo retro. Potřebujeme spoustu úložného prostoru, máme hodně robotů a pánviček,“ vysvětlila Betty pro Blesk.

Nakonec jeden z bytů přece jen pár vybral, v současné době v něm ale probíhá velká rekonstrukce. Skloubit to s plánováním svatby rozhodně není snadné, i tak ale Betty nějaké detaily o obřadu prozradila.

„Už mám návrhářku, ale nemůžu se rozhodnout mezi třemi modely,“ uvedla k dotazu ohledně svých svatebních šatů. Vojta dodal, že on má jasno. Na svatbě prý bude mít zelený oblek.

Zdroj: Blesk, Super, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články