Besky vypadá čím dál lépe. Výrazně zhubla a pod tričkem se jí rýsují břišní svaly

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronika Beskydiarova
Zdroj: Nextfoto

V roce 2021 vyhrála Veronika Beskydiarová show MasterChef Česko. Už tehdy byla velmi oblíbenou, za poslední dva roky se ale proměnila téměř k nepoznání. Začala na sobě tvrdě pracovat a s nadbytečnými kily, která ji tehdy trápila, už se dávno rozloučila.

Od začátku letošního roku přináší Besky svým fanouškům jednu dobrou zprávu za druhou. V únoru přiznala, že tvoří pár s hercem Adamem Vaculou, který zazářil především v seriálu Zlatá labuť.

„Ano, jsme spolu. Prozatím nechci zacházet do detailů,“ uvedla tehdy pro TV Nova. I když bylo její vyjádření stručné, jejím obdivovatelům udělalo radost. Chtějí totiž Besky vidět především šťastnou.

Vypadá stále lépe

Kromě toho, že si našla partnera, daří se jí i v dalších ohledech. Besky v březnu přiznala, že měla v minulosti problémy a vlivem stresu v kombinaci s láskou k jídlu nabrala 14 kilogramů. Ty se jí ale podařilo dávno shodit a dostala se tak na svou původní váhu.

Tehdy velkou roli fakt, že se Besky rozvedla a dokázala se začít soustředit sama na sebe. Nešťastný vztah hodila za hlavu a začala na sobě pracovat.

Už jsou vidět i břišáky

Na sociální síti nedávno přidala Veronika snímek, na kterém ukázala část svého bříška. A jak si všiml nejeden sledující, žádná přebytečná kila už krásku netrápí.

Naopak se jí pod tričkem rýsují břišní svaly a je vidět, že na sobě i nadále pracuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

„Vy jste tak pěkná,“ komentuje fotku hned první sledující. A další se s ním shodují na tom, že je Besky opravdu nádherná žena, která si obdiv zaslouží.

Sama vítězka MasterChefa o sobě prohlásila, že na aerobní cvičení ji nikdy neužilo. „Raději jsem chodila na procházky nebo na pásu. Jak šla kila dolů, začala jsem postupně i běhat. Dnes běhám 5 kilometrů za 35 minut,“ vysvětlila.

Sympatická Slovenka ale přiznává, že někdy to nevydrží a pořádně zhřeší. Jakmile se totiž zakousne do čokoládové tyčinky, nedokáže jí sníst pouze půlku. Když už má nějaký ten cheat day, užije si ho naplno.

Zdroj: TV Nova, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články