Berenika Kohoutová si užila chvíle volna bez práce a dcery. Den začala polonahým tanečkem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
berenika kohoutova
Zdroj: Profimediaa

Berenika Kohoutová je pracovně velmi vytížená a zároveň je maminkou dvouleté princezny Loly. Zkombinovat pracovní a soukromý život je těžké, a tak je třeba si užít každého volného dne. Třeba polonahým tanečkem.

Nejdříve přišly výčitky

Každá pracující maminka ví, že se tak nějak očekává, že když nepracuje, věnuje se svému dítěti. Je to takový stereotyp, který je třeba občas vyvrátit. A právě to nyní udělala i Berenika.

„Můžu vám říct, že když se mi včera přehodil natáčecí den na jinej, tak mi automaticky bliklo v hlavě, že MUSÍM bejt přece s Lolou,“ napsala na svůj instagram a zmínila právě ten stereotyp, který se tak nějak očekává.

Jenže pak se jí v hlavě vyrojily myšlenky na to, jak by si hned ráno mohla zacvičit jógu a následně si den užít.

„Původně Lola měla být u babičky a dědy, kde to miluje a je milována. No ale přece ji tam nenechám, když teda netočím a mám volno! Nebo?“ pokračuje příspěvek.

Berenika zvolila možnost „nebo“, protože jak dále píše, Lola se má u prarodičů moc dobře. Ale trvalo jí to celé 4 hodiny výčitek, než k tomuto rozhodnutí dospěla.

Den začala polonahým tanečkem

Nakonec výčitky hodila za hlavu. Nebo je možná vytancovala? Její den totiž začal polonahým tanečkem před zrcadlem a pokračoval jógou.

A pak už je z videa jasné, že si Berenika svůj volný den opravdu užila se vším všudy. Stihla si dát skvělou snídani, zajít na drink, a dokonce zašla i na kosmetiku a relax.

„Bylo to BOŽÍ. Byla jsem absolutně šťastná. Od rána do večera. Tak strašně mi najednou šlo to buddhistický tady a teď a načerpala jsem tolik pozitivní energie, že teď se můžu zase zpátky upracovat a vůbec mi nebude vadit Lolu každej den uspávat dvě hodiny,“ napsala nadšeně.

„A co vy, holky? Umíte si na sebe najít čas, aniž byste se zbičovaly a pak šly klečet na hrách, že jste špatný matky?“ zakončila pozitivní video.

Sledující ženy ji v tom nenechaly, a naopak Bereniku pochválily, že si umí na sebe najít čas, protože spokojená máma = spokojené dítě. Jiné si posteskly, že kdyby měly hlídání, udělaly by určitě to samé.

Zdroje: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články