Berenika Kohoutová nezvládá a nesnáší výchovu své dcery. Prý je to vopruz

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
berenika kohoutova
Zdroj: Profimedia

Česká herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová šokuje na instagramu svým názorem na výchovu dětí, a to především své prvorozené dcery Loly. Pod jednou z jejích fotek přiznává, že vychovávat své vlastní dítě je pro ni „vopruz“.


Princezna, nebo ďábel?

Holčička, které jsou už dva roky a několik měsíců, je nastrojená jako pravá princezna, v béžových tylových šatečkách. Podle slov její mámy je ale spíš vzteklý ďáblík a každý její pokus ji k něčemu přinutit končí několika hodinami přemlouvání.

Berenika se tak zabývá podle svých vlastních slov v péči o dceru především nutnými věcmi, jako jsou hygiena nebo oblékání. Co se ale týče dalších zásad, snaží se nějaké veliké výchově vyhýbat obloukem. Chování dítěte se, jak se zdá, pro ni nejeví jako důležitý aspekt, který by rodiče měli do života potomka vnést.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Berenika Kohoutová (@berenika_off)

Děti lezoucí po stolech v restauracích by měly být na každodenním pořádku

„Upřímně – jestli mě někdy uvidíte, jak Lolu přemlouvám, ať v restauraci neleze na stůl, bude to jenom proto, abyste si o mně nemysleli, že jsem kráva, co svoje dítě neučí pravidla. Ale kdyby bylo na mně, klidně na tom stole nechám lézt všechny děti světa,“ svěřila se v popisku fotky.

„To by to vypadalo, kdyby všechny děti lezly po stole,“ zhrozil se jeden z uživatelů instagramu v komentářích. Snad jen dobře, že ne všechny matky mají na mateřství a výchovu stejný názor jako Berenika. To bychom pak ratolesti těchto „moderních“ rodičů nestíhali z nábytku sundávat.

„Nesnáším a nezvládám výchovu. Kdybych mohla něco takového ve svém životě nedělat, byla bych nejšťastnější na světě.“ Na to můžeme říct jenom jedno. Tohle by si měla asi žena rozmyslet dřív, než se stane matkou.

Zdroj: Instagram

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články