Berenika Kohoutová chtěla manžela na prvním rande nazvat ožralou. Místo toho se zeptala, zda s ní chce mít dítě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
berenika kohoutova
Zdroj: Nextfoto

Hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka se tentokrát stala herečka Berenika Kohoutová. Ta se rozpovídala o svém soukromí možná víc, než si fanoušci dokázali představit. Mimo jiné prozradila, jakou otázku položila svému současnému partnerovi na prvním rande.

S Kryštofem Kubínem se Berenika dala dohromady pomocí facebooku. Její druhý muž ji tehdy oslovil jako stydlivý mladík, který nebyl nijak výrazný. Když se ale potkali osobně, ona ho zaujala, a jemu se nakonec podařilo ji získat. A to i přesto, že otázka, kterou mu položila, by mnohé možná zaskočila.

„Můj muž mě oslovil přes facebook. Potkali jsme se v baru, kde jsem ho nějak nevnímala, ale jeho jsem zaujala,“ svěřila se. Potvrdila, že jí Kryštof napsal jako první, ona jeho žádost potvrdila, ačkoli ji nenapadlo, že by z toho mohlo něco být. Řekla si ale, že za zkoušku nic nedá.

Bál se mě

Berenika přiznává, že po čase si chatování s mladým sympaťákem celkem oblíbila. Bylo jí ale líto, že se zdráhá setkat se s ní osobně. Bylo to prý, jako kdyby se jí bál. Nakonec se jim ale podařilo domluvit si schůzku. Ta proběhla úplně jinak, než si oba představovali.

„Psali jsme si měsíc. Ale furt. Od rána do večera. Pořád. On píše texty pro jednu reklamku, takže psát umí. Ale hrozně se styděl se mnou jít na rande,“ vysvětlila Berenika a dodala, že průběh rande nejspíš Kryštofa vyděsil: „Bylo vidět, že je hodně nervózní, a tak si dodával kuráž,“ říká herečka.

Berenika nejprve chtěla vypustit z úst poznámku o tom, že nechce nic mít s někým, kdo se opíjí hned na první schůzce. Místo toho se ale nakonec zeptala, zda by s ní Kryštof nechtěl mít děti. Dotaz zaskočil nejen jeho, ani sama Kohoutová neví, proč to vlastně tehdy řekla.

Dokonalý vztah

Berenika Kohoutová se poprvé vdala v roce 2016. S prvním mužem se ale po dvou letech rozvedla. Měla proto z dalšího vztahu obavy. Toužila po lásce, bála se ale vztahu. Kryštof ji navíc na první dobrou moc nepřesvědčil. Nakonec se ale ukázalo, že k sobě patří.

V současné době má herečka před premiérou muzikálu Marta a je z ní velmi nervózní. „Marta se hraje úplně debilně. Neomlouvám se jí za to. Je to taková osobnost, že na ní není ani desetina milimetru, na které by se dalo něco shodit, zesměšnit nebo říct, že je nesympatická,“ objasnila Berenika.

Naštěstí ji ale Kryštof ve všem podporuje, takže jí pomáhá i se stresem, který patří ke každé nové roli. Ona je mu za to vděčná. Ačkoli na začátku byl vztah velmi rozpačitý a na první rande budou vzpomínat ona i její partner s trochu trapným úsměvem, nakonec se z nich stal dokonalý pár.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články