Bendig a Bagárová po dlouhé době opět spolu. Tahle dvojice nám chyběla, píší fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan bendig
Zdroj: Profimedia

Jan Bendig a Monika Bagárová jsou skvělými kamarády už od doby, kdy spolu v roce 2009 soupeřili v Česko Slovenské SuperStar. Oba se nakonec proslavili v hudebním světě, a ačkoli mají poměrně dost práce, rádi jednou za čas něco podniknou společně.

Taková situace se naskytla právě nedávno a Honza se hned pochlubil na instagramu fanouškům společnou fotografií. Je na ní vidět, že on i Monika jsou stále skvělými přáteli, a i po letech se spolu rádi baví a pózují společně na fotky.

Milý snímek, na kterém se Bendig i Bagárová usmívají, některým fanouškům přináší vzpomínky na oblíbenou show. Získal velkou pozornost a povzbudivými komentáři sledující rozhodně nešetřili. Kromě společně prožitého dne se tak oba zpěváci dočkali také komplimentů od fanoušků.

Od ucha k uchu

Monika se stará o malou Ruminku a objíždí koncerty. Jak se to jen dá, se snaží skloubit povolání zpěvačky a maminky, která miluje svou dcerku. Honza se věnuje hudbě a svému partnerovi, se kterým žije spokojeně už několik let.

Každý mají své problémy, své povinnosti, v mnohém si ale rozumí, sdílí zájmy, pravidelně si píší, a když to jde, potkávají se osobně. A je vidět, že jim to dělá velkou radost. Snímek, který Jan Bendig na instagramu zveřejnil, je plný pozitivní energie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Bendig (@bendigjan)

Monika i Honza na něm mají úsměv od ucha k uchu a společnou pózou ukazují, že k sobě mají opravdu blízko. Pokud by se někdo ptal, jak asi vypadá nejlepší přátelství mezi mužem a ženou, tato fotka by mu byla odpovědí.

„Po dlouhé době s hrdinkou mojí oblíbené telenovely Monikalda,“ napsal Jan k fotce se smíchem. Nejen z jeho výrazu, ale i z těch pár slov je vidět, že má Moniku moc rád a společně strávených dní si váží.

Nejlepší dvojka

Fanoušci v komentářích jsou nadšení. Jedni chválí Honzu a jeho nový účes, jiní se nemohou nabažit pohledu na sympatickou Moniku v kožené bundě. „Nejkrásnější dvojka,“ napsal ke snímku někdo. S jeho slovy souhlasí řada dalších sledujících.

„Tahle parta mi mega chyběla,“ poznamenal další fanoušek. Je pravda, že v SuperStar v roce 2009 vzniklo několik přátelských vztahů a dodnes je veselo, když se alespoň dva z účinkujících potkají na jednom místě. Bohužel práce všechny zaměstnává, a Honza s Monikou se tak vídají rozhodně méně často, než by si přáli.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články