Báru Basikovou před sebevraždou zachránili lékaři i její dvojčata. Z nich jsou už dospělé ženy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
bara basikova
Zdroj: Profimedia

Známá česká zpěvačka Bára Basiková vyrůstala v Praze jako jedináček. Na dětství nevzpomíná zrovna ráda, protože si její rodiče prošli rozvodem a s maminkou si příliš nerozuměla.

První vystoupení Bára zvládla už jako dvanáctiletá holčička, kdy se s písničkou Markétka jakožto nejmladší soutěžící účastnila tehdejší populární soutěže známé pod názvem Zpívá celá rodina.

Bára si cestičku do pozornosti fanoušků tvrdě vyšlapala nejen jako klasická, ale především jako muzikálová zpěvačka. Mohli jsme ji vidět například v Johance z Arku, Kleopatře nebo v neméně oblíbeném muzikálu Jesus Christ Superstar.

Od dětství trpěla depresemi

Málokdo by do sympatické zpěvačky řekl, že se už v dětském věku musela potýkat s takovými problémy, které dokážou položit na lopatky i dospělého člověka.

Bára přiznala, že od dětství trpí depresemi, které ji provází celým životem, a tu a tam nad nimi zkusí převzít kontrolu.

„Už jako malá jsem bývala často smutná a uplakaná, řekla bych až pesimistická,“ cituje zpěvaččino otevřené přiznání server iDNES.

Uvažovala dokonce i o sebevraždě

Bára je poměrně otevřený člověk, proto se nestydí přiznat ani takovou temnou minulost svého života, která zahrnuje úvahy o sebevraždě.

bara basikova dcery

Zdroj: Profimedia

Přiznala se, že několikrát uvažovala nad tím, že by to tady na tomto světě tzv. zabalila. Poprvé to bylo ještě v době, kdy neměla děti. S pomocí lékařů se ale z podobných myšlenek dokázala dostat.

Podruhé se myšlenky na sebevraždu objevily v době, kdy už byla Bára maminkou dvojčátek. Právě děti ji ale od takového smýšlení zachránily.

S temnými stavy, které jsou bohužel nedílnou součástí deprese, se Bára potýká i dnes. Bojuje s nimi pomocí antidepresiv.

Dcery nešly v maminčiných stopách

Z dvojčat, kvůli kterým se jejich milující maminka rozhodla překonat těžké stavy, už jsou dávno dospělé krásné ženy.

Ani jedna z dcer však nešla ve stopách své známé maminky. Zatímco Anička začala pracovat jako novinářka v módním časopise, Maruška se vydala na dráhu hotelnictví.

O Marušce Bára pyšně prohlásila, že nádherně zpívá a moc dobře o svém talentu ví. Zužitkovat ho do profesní roviny ale nehodlá.

Zdroj: idnes.cz

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články