Barbora Strýcová vyrazila na dovolenou. Vzala s sebou tříměsíčního syna a ukázala pohlednou sestru

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Strycova Bara
Zdroj: Profimedia

Bývalou tenistku Báru Strýcovou mrazivé počasí v České republice zřejmě moc nebaví. Sbalila tedy svého tříměsíčního syna a odletěla na Floridu, kde žije její sestra. Podle fotografií z Instagramu si užívají rodinnou pohodu především na pláži.

Příští týden to budou přesně tři měsíce, co úspěšná česká tenistka Barbora Strýcová porodila svého prvního syna, který dostal jméno Vincent.

Užívá si mateřství

Téměř okamžitě po zjištění, že je v požehnaném stavu, se sportovkyně rozhodla ukončit svou profesionální tenisovou kariéru. Teď je z ní tedy máma na plný úvazek. A jak je vidět na fotografiích z Instagramu, tato role jí rozhodně svědčí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova)

Bára se pochlubila fotkami z dovolené na Floridě. Tam totiž žije její sestra. Ta se tam natrvalo přestěhovala krátce poté, co vystudovala práva.

Pohoda v rodinném kruhu

Na jednom snímku je společně se sestrou Ivonou a svou roztomilou neteří. A jak je vidět, holky si evidentně pořádně užívají čas, který mohou strávit spolu.

Není to ovšem čistě dámská jízda. Na starší fotografii je zachycena Bára na pláži i s kočárkem, kde spokojeně spinká její tříměsíční syn Vincent.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova)

Z fotografie úplně dýchá klid a pohoda. Snímek se zalíbil i sledujícím. „Lajklo“ ho přes čtyři tisíce lidí. V komentářích pak nešetřili srdíčky a komplimenty.

Svatbu zatím nestihla

Není jasné, zda si Bára vyrazila se synem sama, či je tam s nimi i její partner. Tím je Petr Matějček, módní žurnalista, který pracoval pro řadu slavných módních časopisů.

Pár je už nějakou dobu zasnouben. Slavná tenistka v rozhovoru pro iSport.cz ale uvedla, že rozhodně nechtěla mít svatbu s bříškem. Nyní, když už je malý na světě, to tak zřejmě bude jen otázkou času.

Zdroj: Idnes.cz, Instagram, iSport.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články