Barbora Strýcová čeká druhé dítě. Vincent bude velký brácha, oznámila na sociálních sítích

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Barbora Strycova
Zdroj: Nextfoto

Na začátku letošního září odehrála tenistka Barbora Strýcová svůj poslední zápas, kterým se rozhodla ukončit kariéru. Informací sice překvapila mnohé fanoušky, jak se ale ukazuje, nešlo o jediné překvapení. Na sociálních sítích totiž nyní oznámila, že čeká druhé dítě.

Když končila svou tenisovou kariéru, ujišťovala fanoušky, že ke sportu se rozhodně bude vracet. Plánovala například, že zaběhne Pražský mezinárodní maraton. Už v té době pravděpodobně tušila, že čeká miminko.

Prozradila, že druhé dítě chce brzy

Barbora je maminkou syna Vincenta, kterého porodila koncem roku 2021. Vždy ale věděla, že její chlapec nebude jedináček.

„Chtěla bych druhé dítě. Víňa by neměl být jedináček. My mu sneseme modré z nebe. Vím, že je to špatně. Ale co mám dělat, když na mě udělá ty svoje oči. Přála bych si mít dvě děti, to je tak akorát,“ uvedla v rozhovoru pro iSport začátkem letošního září.

Věděla už tehdy, že je v očekávání? Vzhledem k tomu, že se nyní pochlubila fotkou, na které už je vidět její bříško, podle mnohých ano.

Vrátí se ke své kariéře?

„Víňa bude velký brácha,“ píše tenistka hrdě na instagramu. Pod fotografií s jejím synem se okamžitě objevila celá řada gratulací a milých komentářů. A někteří lidé spekulují o tom, že i tohle je důvod, proč se tenistka rozhodla ukončit kariéru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova)

Když se jí totiž narodil první syn, přerušila kariéru. Potom se ale k tenisu opět vrátila, připomíná Sport. Mnozí tak doufají, že to bude podobné i tentokrát. Barbora nicméně nemluvila o ničem, co by naznačovalo, že se ke sportu vrátí.

O konci své kariéry navíc informovala už před časem a tehdy ještě nejspíš netušila, že druhé dítě přijde tak brzy. Strýcová je už od roku 2021 zasnoubená se svým partnerem Petrem Matějčkem. Na svatbu ale zatím podle jejích slov nebyl ten správný čas.

Zdroj: Instagram, iSport, Sport, iRozhlas, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články