Barbora Mudrová otěhotněla lékařům navzdory. Řekli jí, že po tom všem nemůže mít děti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
barbora mudrova
Zdroj: Nextfoto

Herečku Barboru Mudrovou můžete znát jako potvoru Áju ze seriálu Ulice. Po několika gynekologických zákrocích jí lékaři sdělili, že nemůže mít děti. Příroda je ale mocná čarodějka.

Herečka je nyní v devátém měsíci a každým dnem očekává narození vytouženého potomka. Jak velké pro ni bylo překvapení, že otěhotněla? „Má první reakce? Myslím, že jsem tak 10 minut jen překvapeně koukala a nebyla schopná slova,“ vzpomíná Mudrová.

Nejšťastnější období v životě pro ni i pro partnera

Do povědomí diváků se zapsala jako protivná Ája z Ulice, která nakonec také otěhotněla. V seriálu to ale bylo s člověkem, se kterým zůstávat nechtěla. Jak moc se těší na potomka, kterého čeká se svým partnerem Martinem? „Moc se na miminko těšíme,“ řekla Barbora pro ŽivotvČesku.

Když jí lékaři řekli, že je těhotná, mísily se v ní pocity nadšení a velkého překvapení. Měla totiž za to, že otěhotnět nemůže, protože už v mládí podstupovala lékařské zákroky. V životě se ale malé zázraky dějí, a otěhotnění sympatické zrzky je jedním z nich.

Dítě si přitom hrozně přála. „Před deseti lety mě potkal první gynekologický zákrok, pak další a další. Nikdo nevěděl, proč se mi to děje a doktoři zvonili na poplach, abych měla děti co nejdřív. Snažila jsem se, ale nedařilo se to,“ zesmutněla herečka. Před rokem jí bylo řečeno, že po tom všem už nemá šanci otěhotnět.

Příjemné překvapení zjistila po cestě republikou

Pro Mudrovou to tak byly velmi těžké chvíle, s touto informací se musela vyrovnat. Rozhodla se tedy cestovat po republice. „Nevěděla jsem, co s tím. Byl to i velký důvod, proč jsem tenkrát utekla do hor a přešla celou republiku,“ svěřila se s důvodem, proč to udělala.

„V dlouhém lockdownu jsem se rozhodla, že konečně překonám svůj strach ze spaní sama v lese a vyrazím na tuto cestu,“ uvedla již v roce 2021. „Čím častěji totiž takto spíte, tak zjistíte, že už vám vlastně vůbec nevadí, že kolem vás praskají větvičky, něco funí, něco dupe a ráno se probudíte s batohem plným slimáků.“

Po návratu domů ale zjistila příjemné překvapení. „Snad síla těch hlubokých lesů, jejich magie, kdy už často nebylo možné spoléhat na sebe a musela jsem začít důvěřovat jinak,“ uvedla Mudrová, která dlouho nemohla uvěřit, že je skutečně v očekávání.

„Snad klid a láska mého Martina, který byl velkou oporou, ačkoliv jsme se neznali tak dlouho… Jednoho dne koukám a nemůžu uvěřit, že jsem v druhém měsíci,“ svěřila se se svým štěstím. Partneři se miminka dočkají během několika týdnů.

Zdroj: ŽivotvČesku

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články