Barbora Mottlová ukázala vše. Takto si krásku z Ulice rozhodně nepamatujete

od František Olša
2 minuty čtení
Barbora Mottlová
Zdroj: Profimedia

Pózování jde modelkám na jedničku. Občas musí pózovat i při nepříznivých teplotních podmínkách a kvůli kráse musí dodržovat ty nejbláznivější diety. Jak je na tom česká herečka a modelka Barbora Mottlová?

Barbora Mottlová je česká herečka, zpěvačka, příležitostná moderátorka a modelka. Vystudovala módní návrhářství a později se vrhla na studium dramatického umění a moderování. Chvíli také působila v Divadle F. X. Šaldy v Liberci a zahrála si i v nekonečném seriálu Ulice.

Pózování před foťákem

Barbora se toho před objektivem nebojí . Své krásné tělo předvedla při jednom focení, kdy ukázala své vnady. Již v minulosti se na svém instagramovém účtu ukázala v plné kráse, ale teprve tato fotka všem fanouškům vyrazila dech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Mottlová (@barbora_mottlova)

Před nedávnem sdílela příspěvek, na kterém se ukázala ve vaně plné růžových lístků. Své tělo zakryla košíkem s kosmetickými produkty, které doporučila všem fanouškům. Je jasné, že koupel s Barborou by žádný muž neodmítl.

Na poslední fotografii, která se na sociální síti objevila, má na sobě Barbora svůdné černé oblečení. Růžový účes pak dělá snímku skvělý nádech. Herečka u příspěvku popřála fanouškům krásný večer, a dokonce nazvala fanoušky „prdíky“!

Svůdné focení na denním pořádku

Když máte krásné tělo, není se za co stydět. Barbora se očividně za to své nestydí. Instagramový účet zaplňuje příspěvky, na nichž se ukazuje v nejrůznějších pózách. Fanoušci dokonce obdrželi od Barbory vánoční dárek.

Fotografie ve spodním prádle potěšily především pánské fanoušky, kteří hojně komentovali příspěvky srdíčky a dalšími emotikony. Kdo ví, co dostala pod stromeček sama herečka. Byla to další sbírka spodního prádla, ve kterém se nám ukáže příště?

Když zrovna Barbora nepózuje, vydává se na dobrodružství za hranice České republiky. Bývalá Miss Playboy vyrazila například do Egypta, kde přemýšlela, zda má i vánoční období strávit v teple.

Fotka z pláže ve vánočním kostýmku ale mluví za vše. Barbora si dovolenou užila po boku velblouda, jenž s ní zapózoval.

Autor: Štěpán Pacík

Související články