Bára Mottlová opět provokuje. Nafotila kalendář v rouše Evině a příliš si toho neoblékla ani ke stromečku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Mottlova Bara
Zdroj: Profimedia

Máme za sebou poslední adventní neděli, které se říká zlatá. Playmate Barbora Mottlová se ji rozhodla oslavit stylově. Vyfotila se u stromečku ve třpytivých zlatých šatech s holými zády a pořádným výstřihem. Možná tím chtěla nalákat ke koupi svého nového kalendáře.

Ačkoliv se kvapem blíží Vánoce, herečka a moderátorka Bára Mottlová se ještě nezastavila. Před měsícem vyšel její úplně první kalendář. A nyní zase nafotila sexy snímky u stromečku.

Sexy andílek

Malou ochutnávkou už se pochlubila na svém Instagramu. Modelka a příležitostná zpěvačka zapózovala u bílého vánočního stromku. Toho si ale málokdo všiml.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Mottlová (@barbora_mottlova)

Bára si oblékla třpytivé flitrové šaty, které daly vyniknout jejímu poprsí, a zároveň rafinovaně odhalily téměř celá její záda. Kudrnaté blonďaté kadeře byly už jen třešničkou na pomyslném dortu.

Charitativní kalendář

Ačkoliv má Bára zjevně práce nad hlavu, stíhá i pomáhat. Jak se pochlubila na svých sociálních sítích, ještě před Vánoci ji čeká setkání s malým chlapcem, kterému Bára dlouhodobě pomáhá.

Právě i výtěžek z nově nafoceného kalendáře jde tomuto chlapci. „Bohoušek je těžce nemocný. Na jaře nebude chodit. Bude potřebovat spoustu pomůcek, a tak se to bude hodit,“ vysvětlila pro Super.cz Bára.

V bahně i na poli

Kalendář, který nafotil fotograf Petr Kozlík, vznikal v téměř extrémních podmínkách. Snímky se totiž pořizovaly v říjnu, kdy už bylo celkem chladno a blonďatá kráska je na snímcích v rouše Evině.

„Moje otužování se vyplatilo. Kalendář symbolizuje harmonii člověka s přírodou, tak jsem musela fotit i ve vodě. Vodní živel k tomu patří,“ řekla pro deník Super.cz.

Jak je vidět, Bára se toho opravu nebojí. Vznikly tak krásné černobílé snímky focené v exteriérech, jako například u rybníka, ve vodě, ale také na poli.

Zdroj: Instagram.cz, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články