Bára Jánová se v dětství mohla stát obětí pedofila. Nyní dělá osvětu

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
bara janova
Zdroj: Profimedia

Jedna ze soutěžících reality show Survivor Česko a Slovensko a hvězda seriálu Slunečná, Bára Jánová, překvapila svou zpovědí o hrůzném zážitku z dětství. Málem se totiž stala obětí pedofila.

Působí jako silná a odolná žena, ale nechybělo málo a mohla mít trauma na celý život. Co se vlastně v jejím dětství stalo?

Zachránila ji pohotová reakce

Bára byla již jako malá holčička velmi krásná, a to bohužel vedlo k tomu, že se zalíbila pedofilnímu muži.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Jánová (@barajanova)

Ten si malou Báru tak oblíbil, že se ji snažil nalákat k sobě domů, kde měl v úmyslu ji sexuálně zneužít.

„Zachránila mě vlastně jedna bizarní a jednoduchá záležitost. A to bylo plácnutí přes ruku toho násilníka. Pamatuji si to dodnes a bojím se pomyslet, jak by to dopadlo, kdybych tak neučinila,“ svěřila se se svým hrozným zážitkem.

Nyní dělá osvětu

Právě tento zážitek, kdy měla velmi blízko k hroznému traumatu na celý život, ji přivedl na módní přehlídku hnutí Amnesty International. Toto hnutí poukazuje na skutečnost, že oběti znásilnění si za něj nemohou kvůli oblečení, které měly na sobě.

Šaty na přehlídce nebyly ledajaké. Známé ženy si oblékly šaty žen, které si prošly traumatem znásilnění. Ty organizátorům řekly, co měly v době napadení na sobě, a právě v tomto oblečení nakonec přehlídka proběhla.

Ačkoliv by nejspíše mnozí očekávali, že se jednalo o samé minisukně a přiléhavé šaty, ukázalo se, že tomu tak vůbec není.

Zdroj: Expres, Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články