Bára Basiková výrazně změnila účes. Podle fanoušků jde o paruku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bara basikova
Zdroj: Profimedia

Bára Basiková nedávno na svém instagramu šokovala fanoušky. Přidala fotografii, na které ukázala změnu vzhledu. S tmavými vlasy a ofinou sčesanou do čela někteří tipovali, že jde o paruku. Její nový vzhled se s úspěchem nesetkal.

„Off off offina,“ napsala Bára k fotce. „Par par paruka,“ zareagoval vzápětí jeden ze sledujících. Několik dalších ho ale ujistilo, že to paruka nebude.

Mezi komentáři se ale objevilo možná až zbytečně mnohokrát slovo „bohužel“ a ukázalo se, že by si fanoušci přáli, aby to paruka byla.

Po sdílení fotografie s novým účesem schytala Basiková pořádnou kritiku. Pár fanoušků sice napsalo, že je hlavní, aby byla spokojená ona, jiní se do ní ale pustili a rozhodně negativy nešetřili.

A co na to sama Bára? „Jste mi ukradení,“ vzkázala fanouškům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@bara__basikova)

Nejste nemocná?

Basiková se po zveřejnění fotky dočkala mnoha komentářů. „Já jsem se lekla, že je to paní Bubílková,“ zasmála se u jejího snímku jedna z fanynek. Další kritici ale nebyli tak mírní. „To jste nemocná, že musíte nosit paruku?“ zeptal se někdo.

„Lidé mají od dob sociálních sítí potřebu a neustálou nutnost něco komentovat. Tak to prostě je, ať si klidně komentují, mně je to úplně jedno,“ řekla podle webu Expres zpěvačka. K domněnkám, že jde o paruku, se nevyjádřila.

Je mi to opravdu jedno

Když se média snažila zjistit, zda Bára jenom nezaujala obranný postoj, zatímco je jí ve skutečnosti líto, co si lidé myslí, rozvášnila se. „Víte, že to fakt neřeším? Je mi to úplně jedno a vždycky mi bylo jedno, co si o mně lidé myslí,“ prohlásila.

„Spíše mě zajímalo, co o mně vědí mí nejbližší, kamarádi, přátelé, rodina, to je pro mě důležité. Ale co si o mně myslí národ, je mi jedno. Od té doby, co jsem veřejně známá, držím se hesla Kurta Cobaina, který říkal, že radši bude nenáviděn za to, jaký doopravdy je, než být milován za to, co není,“ dodala.

Fanoušci nicméně trvají na tom, že Basiková schovává svou pravou tvář pod paruku. „Také se domnívám, že to bude nějaký příčes, protože před 14 dny jsem viděla na Primě nějakou reportáž a celkem mě vyděsilo, kam se paní Basikové ztratily vlasy,“ napsal ke snímku úvahu jeden ze sledujících na instagramu.

Zdroj: Instagram, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články