Bára Basiková ukázala nohy až do nebe. Václav Noid Bárta jí složil zvláštní poklonu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Basikova Bara
Zdroj: Profimedia

Bára Basiková se toho nebojí. Na svém Instagramu zveřejnila jednu z fotografií, které kdysi nafotila pro jistý pánský časopis. Na snímku vypadá zpěvačka neuvěřitelně sexy. Ona sama má ovšem ke snímku značné výhrady. Podle jejích fanoušků ale neopodstatněné.

Bára Basiková je známá česká zpěvačka, která měla pořádně bouřlivé mládí. V 80. letech například zpívala v kapele Precedens a také v kapele Stromboli kytaristy Michala Pavlíčka.

Odvážné snímky se jí nelíbily

Ve stejné době u nás začal vycházet pánský časopis, který začal Báru lanařit k nafocení odvážnějších fotek. Ona nakonec celkem překvapivě kývla.

Dodnes svého rozhodnutí lituje, ovšem z úplně jiných důvodů, než by člověk předpokládal. Snímky se jí totiž nikdy nelíbily, protože si o sobě zpěvačka myslí, že prostě nebyla dost hezká.

Nohy až do nebe

To samé vyplývá i ze zveřejněné fotky na Instagramu, lépe řečeno z jejího popisku, kam si zpěvačka napsala: „Když máš nohy hezčí než obličej…“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@barabasikova.cz)

Pravdou je, že nohy má hudebnice na snímku opravdu světové. To ovšem neznamená, že jí to tam nesluší. A její obličej to jistě nijak nekazí.

Fanoušci s ní nesouhlasí

To jí potvrdili i její sledující, kteří pod fotky napsali pochvalné komentáře. „Ale jsi půvabná celá,“ napsala jedna z fanynek. „Jsi velice krásná a sexy,“ souhlasí fanoušek Martin.

Zvláštní poklony, dá-li se to tak nazvat, se Báře dostalo od jejího kolegy Václava Noida Bárty. „Jo, když jsme byli v pubertě, tuhle fotku jsme měli hodně rádi,“ vzkázal zpěvačce s humorem sobě vlastním.

Nutno podotknout, že představitelka muzikálové Máří Magdalény na snímku vypadá opravdu velmi sexy. Přesto se jedná o snímek velmi decentní. V sérii pro pánský časopis byly snímky mnohem odvážnější a nechyběl na nich zcela odhalený hrudník. Ale ani za takové fotky se Bára stydět rozhodně nemusí.

Zdroj: Idnes.cz, Instagram, Nasehvezdy.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články