Bára Basiková je zamilovaná. Kdo je tajemný Bob?

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Basikova Bara
Zdroj: Show Jana Krause/ Profimedia

Bára Basiková prožívá přímo kouzelné vánoční svátky. A může za to především láska. Po několika letech a třech rozvodech se na ni snad konečně usmálo štěstí. Její nový přítel je z Liberce, a dokonce s ní a její rodinou strávil Štědrý den.

Oblíbená zpěvačka si vánoční čas pořádně užila, je totiž zamilovaná. Se svým novým objevem dokonce strávila i Štědrý večer, a to na chalupě v jižních Čechách.

Jak se svěřila deníku Šíp, nakonec se jich u stromečku sešlo šest. Kromě zpěvačky a jejího nového přítele Boba dorazily také její dvě dcery s partnery. Chyběl ovšem její nejmladší syn Theodor, který trávil Štědrý večer u svého otce Petra Poláka.

Nejdřív ji bral jako slavnou osobu

S informacemi o svém novém příteli ale Bára příliš sdílná není. Pro pořad televize Prima Showtime popsala alespoň jejich první setkání.

„Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem naprosto normální člověk jako každý jiný. Jsem ráda, že to funguje a že mě bere takovou, jaká jsem,“ řekla.

Přítel ze seznamky?

Ještě na jaře byla zpěvačka single. Dokonce uvedla, že zkouší najít svého prince na bílém koni přes seznamku. „Poprvé v životě! Já vlastně vůbec nevím, co mě to napadlo,“ svěřila se pro Blesk.cz

„Zoufalá doba, zoufalé činy… Ale jak se mám s někým seznámit, jak mám někoho poznat, když nežijeme normálně jako dřív, když nejsou společenský události, když nejsou příležitosti?“ vysvětlila.

Nešetří chválou

Jestli ji s Bobem z Liberce svedla dohromady seznamka, není zcela jisté. Důležité ale je, aby byla Basiková v novém vztahu šťastná a spokojená.

„On je moje opora, stejně jako děti. V tomhle společenství se současná zlá covidová situace přežívá a prožívá lépe, i když ani nám se tenhle virus nevyhnul, ale i to je pryč a snad se to nebude opakovat,“ pochlubila se zamilovaná hudebnice. Tak snad jí to konečně vyjde.

Zdroj: Blesk.cz, Cnn.iprima.cz, Sip.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články