Backstreet Boys plánují velký koncert ke 30. výročí své existence. Jeden z jejich členů mezitím čelí obvinění ze znásilnění

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Backstreet Boys
Zdroj: Profimedia

Skupina Backstreet Boys vznikla už v roce 1993. Jedná se o nejprodávanější boy band všech dob a i dnes jsou velmi oblíbení. V roce 2006 kapelu dočasně opustil Kevin Richardson, seskupení tak nějakou dobu pokračovalo ve čtyřech, ale na dosud posledním vydaném albu byla skupina opět kompletní. A nyní plánuje ku příležitosti 30 let od svého vzniku velký narozeninový koncert.

„Od 18. do 21. dubna 2024 budeme vystupovat na pobřeží Riviera Cancún v Mexiku. Připravte se na 4 noci hudby pod palmami během pobytu v luxusním all inclusive resortu!“ láká kapela na svých oficiálních stránkách.

Dokud to bude fyzicky možné

O tom, že by s hubnou přestali, nechce ani jeden z členů skupiny slyšet. Vystupovat prý mají v plánu ještě dlouhé roky a svou muzikou chtějí předávat dobrou náladu nejedné generaci.

„Budeme dělat hudbu tak dlouho, dokud to fyzicky zvládneme. Dokud budeme schopni stát na nohou a udržíme mikrofon,“ nechal se pro People slyšet AJ McLean, jeden z členů skupiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Backstreet Boys (@backstreetboys)

Na sociálních sítích má kapela velkou podporu a je vidět, že i po letech jsou Backstreet Boys velmi žádanými. I díky fanouškům jsou odhodláni nadále vystupovat a koncertovat, dokud jim na to budou síly stačit.

Jeden z členů čelí obvinění ze znásilnění

Skupina plánuje koncerty a snaží se tím mimo jiné odvrátit pozornost od faktu, že jeden z jejích členů v současné době čelí obvinění ze znásilnění. To na Nicka Cartera podala v roce 2017 zpěvačka Melissa Schuman, píše Yahoo News.

Žena uvedla, že ji měl člen Backstreet Boys přinutit k orálnímu sexu a následně ji znásilnit v roce 2003, kdy jí bylo 18 let. Carter obvinění odmítá.

„Schuman nikdy nevyjádřila v době, kdy jsme spolu byli, nesouhlas s tím, co se stalo. Je v rozporu s mou povahou záměrně někomu působit bolest nebo ho přivádět do nepohodlných situací,“ nechal se slyšet.

Podle advokátky člena Backstreet Boys je příběh zpěvačky pouhou pohádkou, kterou si v roce 2017 vymyslela a od té doby ji pouze přikrášluje. Jak nakonec celý případ dopadne, zatím jasné není.

Zdroj: Instagram, Backstreet Boys, People, Independent, Standard, Yahoo News

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články