Baby z Hříšného tance málem přišla o kariéru kvůli plastice nosu. Dnes si není vůbec podobná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hrisny tanec
Zdroj: Profimedia

Jennifer Grey, která je mezi lidmi známá pro svou roli Baby ve filmu Hříšný tanec z roku 1987, podrobně popisuje problémy se svým nosem. Přiznala, že její nos tvaroval, definoval a málem ohrozil její kariéru.

Všichni si ji vybavíme především jako mladinkou naivní dívku, která si zahrála po boku legendy Patricka Swayzeho. I když se rolí ve filmu Hříšný tanec proslavila, dlouho nepřicházela žádná další nabídka. A její matka dostala nápad.

Měla vychýlenou přepážku

Jennifer bylo 26 let, když byl Hříšný tanec dotočen, a od té doby nejenže nepřišla žádná další lákavá nabídka, ve skutečnosti nepřišla prakticky vůbec žádná.

To byl pro mladou herečku zlomový okamžik. Šla na konzultaci k plastickému chirurgovi, kde si vyslechla diagnózu.

„Dozvěděla se, že má vychýlenou přepážku, dýchá pouze na 20 % kapacity a nemá špičku na nose,“ odhaluje insider.com.

Bála se operace

Jennifer alias Baby se otevřeně svěřila s obavami, které před zákrokem prožívala. Přiznala, že jí bylo skoro třicet let a většinu svého života se snažila mít samu sebe ráda takovou, jaká je.

„Takže jít pod nůž mi připadalo nebezpečně blízko přiznání porážky,“ cituje hereččino upřímné přiznání insider.com.

jennifer grey

Zdroj: Profimedia

Fanoušci ji nepoznávali

Nakonec podstoupila celkem dvě operace rhinoplastiky, aby si nechala upravit nos. Při druhé operaci měla nos „zkrácený a zakrslý“ a na premiéru ji změnil k nepoznání.

„To bylo poprvé, co jsem vyšla na veřejnost. V očích světa už jsem to nebyla já,“ popsala dvaašedesátiletá žena dopad plastických operací na svůj život pro thenews.com.pk.

Jennifer skutečně nadále pokračovala v hraní, ale fanoušci si to vždy neuvědomovali. K nepoznání byla v roce 1995 v pořadu Přátelé, kde ztvárnila Mindy, bývalou nejlepší kamarádku Rachel Green alias Jennifer Aniston.

Na sál jako celebrita, z nemocnice jako neznámý člověk

Jennifer si uvědomovala, že operace nosu jí změnila nejen vizáž, ale také život. Začala úpravu nosu vnímat velmi negativně.

Zásahu do jejího vzhledu často říkala operace nosu z pekla. „Na operační sál jsem šla jako celebrita, ale z nemocnice jsem vyšla úplně anonymně,“ cituje looper.com.

Dokonce se rozpovídala i o tom, že ji po plastice nosu nepoznávali nejen fanoušci, ale dokonce ani její přátelé.

Zdroj: thenews.com.pk, insider.com, looper.com

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články