Až čtvrtá žena dokázala tolerovat milenky Miloše Kopeckého. Jezdily s nimi dokonce i na dovolenou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Milos kopecky
Zdroj: Hana Sýkorová / Právo / Profimedia

Miloš Kopecký opustil svět už v roce 1996. Dodnes je ale oblíbeným hercem, který si ve filmech mnohdy zahrál role svůdníků a mužů, kteří to se ženami umí. A podobnou nálepku měl i v reálném životě.

Jeho manželka to s ním neměla snadné. Herečka Jana Kopecká byla Milošovou čtvrtou ženou. Od začátku jí tak nejspíš bylo jasné, že jako manžel nebude Kopecký ideální. Ona mu ale všechny jeho zálety trpěla.

Podle serveru Aha! ve své knize Můj život s Mildou dokonce Kopecká popsala, jak ji herec s některými svými milenkami seznámil. Ale nejen to. Herec si je údajně bral s sebou i na rodinné dovolené.

Mluvil s nimi narovinu

Miloš Kopecký byl člověk upřímný. Všem svým ženám od začátku říkal, že jejich lásku potřebuje pro svůj zdravý psychický stav. Zároveň je ale upozornil, že nikdy nebudou jediné, protože jako muž má i další potřeby.

Všechny ženy to přijaly, postupně ho ale právě kvůli tomu nakonec i opustily. Zůstala jen jediná, která s ním jeho zálety vydržela až do úplného konce, píše server Prima Ženy.

Společně na chatu i na dovolenou

Jeho první ženou byla Stella Zázvorková. Potom si vzal Kateřinu Soukupovou a později pak Janu Lichtenbergovou. Až čtvrtá žena Jana Křečková, kterou si vzal v roce 1966, s ním dokázala vydržet.

„Časem jsem došla k tomu, že se s tím dá žít. Jinak se choval skvěle. Jsou chlapi, kteří nezahnou, zato ženu třískají. Ty holky, které si vodil, byly vesměs normální a slušné. Bez problémů jsme se bavily. Horší ale bylo, když se tam jednou náhodou naráz sešly hned dvě jeho milenky. Já z toho měla srandu, ale ty dvě se hrozně poštěkaly,“ svěřila se podle Šípu kdysi Kopecká.

Společně s ní a Milošem prý jezdily milenky běžně na chalupu nebo na jiná místa, kde právě pár trávil dovolenou.

Ona to dokázala tolerovat. Protože herce milovala takového, jaký byl, a ocenila to, že byl sám sebou a nikdy jí nelhal.

Zdroj: Prima Ženy, Aha!, Šíp

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články