Ashton Kutcher má dvojče s mozkovou obrnou. Kvůli odhalení jeho nemoci se bratři pohádali

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ashton Kutcher
Zdroj: Profimedia

Málokdo ví, že má Ashton Kutcher dvojče. Sympatický herec o svém bratrovi dříve mluvil, pak se ale jejich cesty rozešly. A to právě proto, že na svého bratra Kutcher prozradil víc, než by si Michael sám přál.

Na veřejnosti se spolu ukázali jen párkrát. Michael se nemohl přenést přes bratrův šťastný osud. Zatímco Ashton se stal známým hercem a fanynky mu padaly k nohám, jeho dvojče se několikrát pohybovalo na hraně smrti. Od narození totiž trpí dětskou mozkovou obrnou.

Měl pocit, že ho bratr lituje pro vlastní kariéru

V roce 2003 v jednom z rozhovorů Ashton Kutcher prozradil, že jeho bratr trpí zmíněnou nemocí. Michaela se to tehdy dotklo. Herec totiž prohlášení udělal bez jeho vědomí. Vadily mu ale dvě další věci.

Michael údajně bratra podezříval z toho, že o jeho nemoci mluví proto, aby s ním lidé soucítili. Že se snaží získat fanoušky pro sebe jakožto pro člověka, který má nemocného bratra a hodně to prožívá. Že na dvojčeti s mozkovou obrnou vlastně vydělává.

Daleko více ale Michael řešil to, že když teď svět o jeho problémech ví, všichni ho litují. Cítil se velmi špatně a nedokázal překonat to, že se k němu lidé najednou nechtějí chovat s respektem.

Jak mohu být tak šťastný?

Ashton svého prohlášení zpětně lituje. V roce 2022 prohlásil, že je velmi šťastný za bratra, kterého má. Michael mu byl v mnoha ohledech příkladem, nikdy se nevzdal a i přes problémy se snažil žít život naplno.

Když bratr slavnému herci vysvětlil, že se kvůli jeho prohlášení cítil méněcenný, potvrdil umělec, že by vzal svá slova zpátky. Nakonec tak došlo k usmíření bratrů. Michael nicméně Ashtona upozornil, aby ho už nikdy veřejně nelitoval, protože se pak cítí jenom nicotněji.

Zdroj: Today, Independent, Business Insider, Page Six

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články