Ashley Graham při porodu dvojčat málem zemřela. S fanoušky se nyní podělila o kojící fotku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ashley Graham
Zdroj: Profimedia

Plus size modelka Ashley Graham se nestydí jít s kůží na trh. Obě svá těhotenství poctivě dokumentovala, a s nimi i změny na svém těle. Když ukazuje strie, nebojí se dát fotku nahého těla. Není tak divu, že nemá problém se podělit o kojení svých dvojčat, která se jí narodila v lednu.

Náročný porod

O modelce lze říct, že je zasloužilá matka. K malému synovi Isaacovi přibyla v lednu dvojčata Roman a Malachi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Teprve před měsícem však přiznala, že při jejich porodu málem zemřela.

„Kontrakce mi začaly ve 2:00 v noci a Malachi přišel na svět ve 3:45, když jsem šla na toaletu,“ začala s vyprávěním pro Glamour. Syn Roman přišel na svět o dvě hodiny později.

Prvotní nadšení, že byl porod takto rychlý, vystřídal šok, když modelka zkolabovala.

„Vše, co si pamatuji, je letmý dotek na tváři, což byla ve skutečnosti facka od někoho, kdo se mě snažil udržet při vědomí; jak mě někdo drží za ruku, můj manžel se modlí a vpichují mi jehlu do ruky,“ pokračovala modelka ve vyprávění.

Ukázalo se, že masivně krvácela, a lékaři tak bojovali o její život. Následně byla upoutána na lůžku, a ještě měsíc po porodu nebyla schopná opustit dům.

Unavená, ale stále tady

Kojení dokáže matky vždy rozdělit na dva tábory. Některé by kojily s nadsázkou až do dospělosti, jiné naopak dávají umělé mléko, co nejdříve to jde. Stejně tak vždy zaručeně spustí vášnivou debatu fotka kojící matky. Pro některé se jedná o intimní akt, pro jiné o přirozenou věc.

A tak není divu, že jsou takto rozdělené tábory i mezi celebritami. Některé se předhánějí ve sdílení kojících fotek, jiné zase tyto fotky odsuzují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Modelka Ashley Graham patří každopádně k té první skupině. Na svém instagramu sdílela fotku, jak kojí svá dvojčata. A rozhodně se nejedná o decentní či zahalenou fotku.

Je to až k nevíře, ale zatímco u nás by taková fotka vyvolala velké pozdvižení, Ashley se od svých fanoušků dočkala pochvalných komentářů s tím, že je inspirující žena. Mnozí se také rozplývali nad tím, jak jsou dvojčata při kojení roztomilá.

Zdroje: Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články