Artur Štaidl chytře chytře investoval peníze po otci. Ve společnosti se objevil po boku partnerky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Artur Staidl
Zdroj: Profimedia

Na premiéru druhé řady seriálu o Ivetě Bartošové dorazil samozřejmě i její jediný syn Artur Štaidl. Ten se sice podle Extra objevil až na poslední chvíli, nakonec ale událost stihl. A neukázal se sám, doprovod mu dělala jeho partnerka.

Loni v srpnu server Extra informoval o tom, že se syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové a hudebního skladatele Ladislava Štaidla rozhodl vydat novým směrem. Dnes šestadvacetiletý mladík začal studovat psychologii.

Artur původně vystudoval hotelnictví, živil se jako číšník a barman. Také nějaký čas zpíval v metalové kapele Behind the Mirror. Nakonec se ale rozhodl vydat úplně jiným směrem.

Dědictví chytře investoval

Když Ladislav Štaidl prohrál svůj boj s covidem, jeho syn zdědil milionové dědictví. Kromě velkého finančního obnosu se dočkal také luxusního bytu v Praze.

Peníze ale mladík nerozházel. Rodiče by na něj jistě byli hrdí, rozhodl se totiž výhodně investovat. V září roku 2021 dle serveru  Expres koupil za více než 9 milionů korun nový třípokojový byt v pražských Záběhlicích.

Po boku partnerky září

Ačkoli to v posledních letech neměl Artur jednoduché, v současné době je šťastný a hrdě se prezentuje po boku své půvabné partnerky. S tou se objevil na premiéře druhé řady minisérie Iveta.

Artur Staidl pritelkyne

Zdroj: Profimedia

Dorazil sice na poslední chvíli, zapózovat fotografům ale stihl. Ze snímků je vidět, že se v současné době cítí Artur spokojený a je to z velké části i díky jeho přítelkyni. I ta se usmívala od ucha k uchu.

Podle serveru Extra souhlasila Arturova přítelkyně jen s několika fotografiemi. Pak raději odešla stranou s tím, že jí mediální zájem příliš nevyhovuje.

Její partner tak udělal ještě několik snímků sám a připojil se k ní na balkoně, odkud si užil sledování premiéry.

Zdroj: Extra, Expres, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články