Anne Hathaway vzpomíná na období Hathahaters. Lidé neměli důvod ji nenávidět, přesto se pokusila změnit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anne Hathaway
Zdroj: Profimedia

Méně je někdy více. Platí to i ve světě celebrit. Herečka Anne Hathaway byla velmi oblíbená, jednu dobu ale byla jednoduše úplně všude. V roce 2013 vyhrála Oscara, její děkovná řeč se ale lidem zdála příliš afektovaná. Jednoduše se její osobnosti přejedli a začalo se o ní psát spíše v negativním slova smyslu.

Lidem, kteří herečku kritizovali, se začalo říkat Hathahaters. Většina se jich shodovala na tom, že se Anne až příliš přetvařuje, že ze sebe dělá něco, co není, aby se stala slavnou a zajistila si místa ve velkých filmech, popisuje Forbes.

Pro roli udělala maximum, bylo to ale špatně

Anne Hathaway se proslavila mimo jiné rolí Fantiny v Bídnících. Aby si ji mohla zahrát, výrazně zhubla, nechala si dokonce ostříhat vlasy. Novináře tehdy nicméně více zajímala právě její fyzická proměna než to, jakým způsobem následně dojemnou roli ztvárnila, píše Glamour.

Když při oscarové děkovačce zapomněla zmínit svého dlouholetého manažera, který tehdy bojoval s rakovinou, lidé se obrátili proti ní. Tvůrci filmů se báli, že pokud Anne obsadí, sníží se jejich sledovanost. Proto začala herečka přicházet o pracovní nabídky.

Žádný konkrétní důvod k nenávisti

Po více než 10 letech na události po předávání Oscarů vzpomíná herečka s nadhledem. Podle jejích slov tehdy neměli lidé žádný konkrétní důvod k tomu, aby ji nenáviděli. A mnoho osob si to také rychle uvědomilo, doplňuje Bussiness Insider.

Nedávno herečka vystoupila na veřejné akci, kde se k celé situaci vyjádřila. Uvedla, že si uvědomuje své chyby, zároveň ale nerozumí tomu, proč se tolik lidí otočilo proti ní, když vlastně nebyl žádný rozumný důvod.

V současné době se Anne stále věnuje herectví. V posledních letech se objevila v několika filmech a na nenávist, kterou vůči ní lidé před lety chovali, se pomalu, ale jistě zapomíná. Ona sama ale přiznává, že se také změnila a pokouší se být lepším člověkem.

Zdroj: Glamour, Stylist, Bussiness Insider, Paper, Forbes

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články