Anna Slováčková zveřejnila starší fotky své hubené postavy. Nechápe, jak ji mohl někdo kritizovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anna Slováčková se udržuje v kondici. Po tom, čím vším si s rakovinou prošla, vypadá skvěle. A velmi dobře si to uvědomuje. Nějaká ta kritika ji nesloží a haterům se spíše směje. Byly ale doby, kdy tomu tak nebylo. A dnes toho lituje.

„Sociální sítě jsou hnus. Nebaví mě faleš, za kterou se všichni skrývají, za pózu a masku,“ říká Slováčková s tím, že největší zlo ze všeho je body shaming.

„Vzniká z toho strašně moc problémů v hlavě a spoustu lidí a dospělých žen si neuvědomuje, že když o sobě řeknou něco hnusného nebo tam dávají přeretušované fotky a prodávají to jako přírodní krásu, že to mladým holkám ublíží,“ vysvětluje pro TV Nova.

Dříve slova kritiky slepě poslouchala

Slováčková na svém instagramu zveřejnila několik starších fotek a připsala k nim příběh o tom, jak ji dříve lidé kritizovali a ona si brala do hlavy, že se sebou musí něco udělat.

Píše, že tehdy jako hubená holka měla pocit, že musí hubnout, a to jenom na základě slov ostatních.

„Nedokážu pochopit, jak někdo mohl týhle krásný holce v tu dobu říct, že je tlustá a měla by zhubnout,“ napsala doslova.

„Ano, mohla jsem ty řeči vypustit, ale upřímně – kdo z nás měl v období 15–23 let rozum a byl si na 100 % jistý, co je ok, a co ne?“ ptá se.

„Já vás prosím. Než někoho z vás napadne někomu sdělovat své názory na tělo toho druhého – a je jedno, jestli jste dotyčných rodina, přátelé, partneři… Prosím vás dvakrát měřit a jednou řezat,“ uvádí Slováčková.

Udržuje se v kondici a je se sebou spokojená

Anička je se svou postavou prý v současné době spokojená a haterů si nevšímá. Přesto ale nedávno oznámila, že začíná držet razantní dietu podle výživové poradkyně Evy Mitru. Tím si vzhledem k současnému příspěvku tak trochu protiřečí.

„Už jsem měla nějaké problémy a vzhledem k tomu, co mě čeká od září, se musím dát znovu do latě,“ cituje její slova Blesk.

O co konkrétně jde, ale herečka a zpěvačka neprozradila. Doplnila jen, že cvičení ji mimo jiné pomáhá udržovat se v kondici duševní.

Zdroj: Instagram, Jíme to, TV Nova, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články