Anna Slováčková přiznala, že si občas přikrášluje fotky. Na příkladu ukázala, jak moc filtry mění obličej

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Téměř každý někdy přidá na sociální síť fotografii, na které je upravený speciálními filtry a efekty. A týká se to i celebrit. Některé se za to stydí a skrývají to, ačkoli je všem jasné, že přirozené takové nejsou. Jiné o tom mluví beze studu, protože je to podle nich přirozené.

Anna Slováčková je krásná žena, mladá zpěvačka, která se rozhodně za svůj vzhled nemusí stydět. I tak ale přiznává, že sem tam použije u fotek na Instagramu nějaký ten filtr, protože se tak jednoduše líbí sama sobě. A podle jejích slov na tom není nic špatného.

Člověk by neměl podle Slováčkové zapomínat na svou skutečnou krásu, pokud ale někdy chce vypadat jinak nebo lépe, filtry jsou k tomu přece určeny. Jen by pak neměl nikdo lhát sám sobě ani ostatním a měl by si uvědomit, že krásný je především uvnitř. S jejím popiskem fanoušci nadšeně souhlasí.

Některé filtry jsou už trochu moc, jiné ale používám ráda

„To, že některé filtry tady na Instagramu jsou už trochu Matrix, to víme. Ať si je každý, kdo chce, používá dle libosti, pokud se s tím cítí líp,“ zasmála se Slováčková na úvod. Následně dodala, že sama má pár oblíbených, kterými se ráda zkrášlí kvůli sobě i fanouškům.

„Pokud někoho baví a dělá to rád se hodně malovat, ať to dělá. Pokud si někdo pomáhá překonat svůj blok plastickou operací, ať to dělá. Pokud chce někdo jet v čisté, přírodní kosmetice, ať to dělá. Pokud chce někdo make-up a podobné věci vůbec nepoužívat, ať to dělá,“ napsala.

Podle jejích slov by měl jednoduše každý dělat to, co uzná za vhodné, měl by se líbit sám sobě a nikdo by neměl ostatní kritizovat za to, jak vypadají, nebo jakými prostředky k tomu dojdou. Filtry na Instagramu vznikly proto, aby je lidé používali, nikoli proto, aby vyvolávaly kritiku ostatních.

Některé trendy přesto odsuzuji

I když Slováčková přiznala, že jí nevadí skoro nic, dodala, že pár věcí k zamyšlení by se přesto našlo. Nelíbí se jí například módní trendy, které popisují, jak by vypadal něčí obličej, kdyby byl perfektní, nebo jak by člověk působil, kdyby byl naprosto dokonalý.

„To mně osobně přijde už moc. Proč si zbytečně nalévat do hlavy (a hlavně mladším uživatelům Instagramu), že nevypadáme perfektně? Proč si tím ubližovat? Věřím, že někoho to může ranit natolik, že ztratí veškeré své zdravé sebevědomí,“ zamyslela se.

Nakonec podporována ve svých myšlenkách fanoušky ještě Anna Slováčková dodala: „Prosím, berte všechny tyhle trendy s obří nadsázkou a spíš s humorem. To, co je trendy dnes, nebude trendy zítra a v závěru nejvíc trendy budete vždycky sami sebou. Krásní jste (ač už to zní sebevíc jako klišé) stejně hlavně díky tomu, jací jste uvnitř. “

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články