Anna Slováčková přiznala spánkovou paralýzu a strach ze tmy. Doprovázejí ji od útlého dětství

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna julie slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anička Slováčková platí za talentovou zpěvačku i herečku, vidět ji můžete před kamerou i na koncertních pódiích. Co o ní možná ale nevíte, je, že má strach ze tmy a nerada spí sama. Svěřila se s tím svým fanouškům na instagramu, kde zveřejnila dva snímky z natáčení videoklipu. V něm se pracuje právě s tématem strachu ze tmy, který Slováčkovou doprovází od útlého dětství.

O svých problémech se Anička Slováková nebojí mluvit. Chce tak docílit toho, aby se lidé nebáli se někomu svěřit.

Noční můry měla už v dětství

„Spánková paralýza, noční můry. Jedna z věcí, se kterou jsem se musela tak nějak naučit žít, a ač se to pro někoho může zdát jako dost easy věc, je to dost vyčerpávající,“ svěřuje se se svými starostmi Slováčková.

„Od dětství jsem měla až moc živé sny, bála se (a upřímně stále bojím) tmy. Bála jsem se dost dlouho spát sama. I teď když vedle sebe nemám ty svoje kocoury, tak se často bojím a nevím, jak usnout,“ popisuje svou současnou situaci zpěvačka.

Slováčková porazila rakovinu, ale moc dobře ví, že se nemoc může vrátit s větší silou. I tak ale rozdává pozitivní vibrace nejen svým fanouškům a nikdy se nevzdává.

Videoklip bude plný emocí

„Jsem zvyklá se noc co noc budit z hrozných snů. Koukat do tmy. Snažit se zhluboka dýchat a uklidnit tep. Vymazat poslední dozvuky snů zpod zavřených očí. Někdy je to lepší, někdy je to horší,“ píše zpěvačka a vzápětí nabádá fanoušky ke zhlédnutí nového klipu, který bude brzy zveřejněn.

Slováčková ukázala i dvě fotografie. Na první je ona sama s vážnou tváří, jak ji fanoušci moc neznají. Na té druhé pak objímá dítě, které má zavázané oči. Podle výrazu tváře to vypadá, že prožívá těžké chvíle.

V klipu se tak můžete podívat na to, jak asi může vypadat strach a bezmoc, které pociťuje talentovaná dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Tu v současnosti můžete vidět například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo na koncertech s kapelou.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články