Anna Marie Kánská a Richard Chlad plánují svatbu. Prstýnky už mají, zbytek prý prozradí až po obřadu

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Anna Marie Kanska Richard Chlad
Zdroj: Profimedia

Dcera herečky Veroniky Kánské Anna Marie se bude vdávat. Její partner Richard Chlad ji požádal o ruku už loni v říjnu. Příliš detailů z plánované svatby zatím prozradit nechtějí, dá se ale předpokládat, že o skromný obřad nepůjde.

Je mezi nimi 30 let věkový rozdíl, to jim ale v lásce nebrání. Jako první prý požádal Richard o svolení Anniny rodiče. „Během narozeninové plavby v Chorvatsku jsem oficiálně požádal rodiče o Aniččinu ruku. Oba souhlasili,“ řekl serveru Expres.

Ve společném životě mají jasno

Velký věkový rozdíl znamená také mnoho kompromisů. Pár se naštěstí na všech věcech dovede skvěle domluvit. Richard prý ve svém věku už například rozhodně nechce děti a Anna s ním v tomto ohledu souhlasí.

„Pokud mě bude hodně nutit, tak třeba možná, ale já už chci mít relativně volnost a nechci mít v jednašedesáti letech další děcko, další školy, omezování,“ vysvětlil Chlad Blesku.

Všechny detaily prozradí až po svatbě

Jelikož je Chlad známý podnikatel a miliardář, pravděpodobně se celá svatba ponese v luxusním duchu. Pár ale detaily prozradit zatím nechce.

„Svatba je naplánovaná, máme datum, máme termín, máme prstýnky a řekneme vám to, až bude po svatbě,“ říká ženich. O mediální zájem tak v tomto ohledu pár rozhodně nestojí.

Dá se předpokládat, že na svatbu budou pozvaní nejbližší známí a rodina. K těm patří i Chladovy děti, s nimiž si prý jeho partnerka skvěle rozumí. „Moje starší děti Richard a Sandra ji mají jako bezvadnou kamarádku a menší děti ji milujou,“ upřesnil.

Zdroj: Blesk, Expres, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články