Anna Kameníková před lety prohlásila, že nechce děti. Co si o ní lidé myslí, je pro ni až toxicky důležité

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Anna Kameníkova
Zdroj: Profimedia

Dcera Jitky Asterové Anna Kameníková je vynikající herečka, především ale silná osobnost s jasnými názory na život. Nebojí se na rovinu promluvit o tom, co si myslí. Často na to ale lidé reagují kritičtěji, než by si ona sama myslela. Například to, že nechce mít děti, se stalo velkým tématem.

Krátké vlasy, sympatický úsměv, silné názory. To všechno herečku v minulosti proslavilo. Když v roce 2019 prohlásila, že nechce mít děti, strhla se na internetu velká debata.

„Důvody, proč mít děti, mi přijdou divně sobecké, teď je nás tady sedm miliard. Říkám si, co je na mně tak fantastického, abych to musela duplikovat,“ prohlásila tehdy.

Výčitky kvůli rodině

Kameníková v minulosti prošla složitými chvílemi. Někteří lidé jí vyčítali, že se do showbyznysu dostala díky slavné mamince. Ona ale ten pocit rozhodně nemá.

„Na tom, co si o mně lidé myslí, mi záleží až toxicky hodně, především, když se potkám s novými lidmi,“ říká Anna v rozhovoru pro Video Aktuálně. Snaží se proto dokázat, že do showbyznysu se dostala vlastní silou.

Nechce být ničím omezovaná

Anna Kameníková je člověk, který nechce být ničím a nikým omezován. I to je jeden z důvodů, proč se rozhodla, že děti mít nechce. Zdůraznila ale tehdy slovo „zatím“ s tím, že situace se může změnit.

„Nechci být ničím omezovaná a ze všeho nejmíň strachem,“ říká s tím, že například strach z hloubek překonala tím, že si dodala odvahu přeplavat jezero.

Pro mnoho lidí je herečka kontroverzní osobností s nevšedními názory. Řada fanoušků ji ale právě díky tomu oceňuje. Je jasné, že do budoucna má Anna ještě hodně co ukázat a že její názory ještě nějaké ty debaty vyvolají.

Zdroj: Blesk, Video Aktuálně, iGlanc, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články