Anna Kadeřávková: Odmítla účast v Survivoru a staví dům. Nedávno se ukázala ve společnosti ve slušivém modelu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna kaderavkova
Zdroj: Profimedia

Ještě před časem se na Annu Kadeřávkovou těšili fanoušci show Survivor. Mladá herečka a influencerka se měla v pořadu objevit, nakonec si to ale rozmyslela. Pravidelně se nicméně ukazuje na veřejnosti. Ti, kterým je jejího rozhodnutí líto, si jí tak i přesto užijí dost.

„Nabídku jsem dostala už na podzim a byla jsem rozhodnutá, že do toho půjdu. Chtěla jsem to zkusit, protože jsem velký fanoušek Survivora a přála jsem si něco takového zažít,“ uvedla Kadeřávková pro Extra.

Na poslední chvíli si ale herečka své rozhodnutí rozmyslela. „Bylo to z osobních důvodů. Není to teď ideální načasování a bohužel se zúčastnit nemohu. Každopádně doufám, že by to mohlo vyjít třeba příští rok, kdy to bude s časem lepší. Sešlo se toho teď opravdu hodně,“ vysvětlila.

Ukázala se ve společnosti

I když toho má podle svých slov Anna poslední dobou hodně, objevila se jako jeden z hostů na jedné společenské akci. Ukázala se tak fanouškům, kteří díky tomu nad jejím rozhodnutím nezúčastnit se Survivora smutní o něco méně.

Jak by jí to slušelo v plavkách po několika dnech mimo civilizaci, to si zatím mohou lidé jen představovat. Třeba jednou přijde den, kdy se soutěže skutečně zúčastní. I když mnoho sledujících by ji raději vidělo právě v plavkách, je třeba říci, že na společenské události jí to slušelo.

anna kaderavkova

Zdroj: Profimedia

Anna se rozhodla vsadit na kombinaci barev, která nikdy neselže. Sladila k sobě sytě růžové kalhoty s černým topem a černými lodičkami. Nebyla nijak přehnaně viditelná, rozhodně ale ani nezapadla v davu.

Oblékla se velmi moderně, zároveň ale ukázala, že na sebe nepotřebuje přehnaně upozorňovat a i v obyčejnějším modelu dokáže vykouzlit lidem úsměv na tváři. Sama svůj úsměv zeširoka ukazovala fotografům.

Má toho opravdu hodně

V současné době toho má influencerka opravdu hodně. Kromě herectví a navštěvování společenských akcí, na kterých přislíbila svou účast, se snaží věnovat dostatek času i svému osobnímu životu. Ve svých 25 letech si totiž plní svůj sen. Nedávno si pořídila pozemek, na kterém vzniká její nový domov.

„Dům, který vzniká, je přesně takový, jaký jsem si vždycky přála: velký tak akorát, aby se do něj vešli všichni lidé, které miluju a se kterými se cítím být ‚doma‘ kdekoli. Takže bude perfektní,“ prozradila.

Zdroj: Profimedia, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články