Anna K se pustila do Putina. Je to kretén, který bombarduje rodiny, malé děti i živé tvory, řekla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna k
Zdroj: Profimedia

Anna K, česká zpěvačka, která již dvakrát porazila rakovinu, si nebere servítky ohledně situace na Ukrajině. Dokonce se nebojí použít ani vulgární slova, když dojde řeč na ruského prezidenta Putina, který likviduje Ukrajinu.

Aktuální situace ji nenechává chladnou. Zúčastnila se třeba charitativního koncertu na pomoc Ukrajině a vyjádřila se také k tomu, jak ji tato situace ovlivňuje. Zpěvačka se totiž velmi často zapojuje do projektů, které pomáhají lidem v nesnázích. Nedávno se dokonce stala ambasadorkou pro Nadační fond Kryštůfek.

Anna K se nebojí pomoci tam, kde je to potřeba

„Milovala jsem všechny svoje babičky a dědy. Měla jsem jich víc, děda se dvakrát oženil,“ řekla Anna K pro Deník. V minulosti proto pracovala na kampani pro opuštěné seniory. Není divu, že dostala i nabídku koncertovat na pomoc pro Ukrajinu. Velmi ji situace na Ukrajině ovlivňuje.

Anna K je totiž velmi citlivá osoba, která prožívá kompletně všechno. „Jsem extrémně citlivá, se mnou to mává hodně, každý den ráno vstávám a říkám si, že chci mít lepší den, že si to nechci pustit, aspoň 24 hodin se nebudu dívat na zprávy, ale nedá mi to,“ řekla v pořadu Showtime.

„Vždycky si něco přečtu a každý den čekám na titulek, že válka skončila, chytám se nějakého slova jako příměří, vlastně se modlím za ty chudáky,“ řekla. Naučila se ale udržovat si zdravou mysl, právě kvůli své zkušenosti s rakovinou. Dokonce zvládla během léčby koncertovat.

Anna K miluje hudbu, snaží se s její pomocí šířit radost

„Jsem spíš takový tmář, spíš pesimista než optimista, fanoušci vždycky píšou: Jak to děláte, vy jste takové sluníčko, vždycky mě nabijete. Tak nejsem. Snažím se myslet pozitivně, je to strašné klišé. Jak může člověk myslet pozitivně, když nějaký kretén bombarduje rodiny, malé děti, živé tvory?“ pustila se do komentování ukrajinské situace.

„Je to hrozně temná doba, teď byl covid, člověk se upínal na to, že bude líp,“ bojuje zpěvačka se svými pocity. „Občas mě napadá – je to konec světa? Fakt mě to napadá, omlouvám se za to, vím, že se to nehodí. Prostě se jenom modlím a věřím, snažím se věřit, že to skončí. Doufám, že to nebude pro toho pána bez následků, nejsem mstivý člověk, ale tohle by si zasloužilo, aby mu to už konečně neprošlo,“ myslí si.

Anna K se rozhodla, že bude pomáhat, a to nejen finančně, ale poslala také hmotné věci. I její tour manažer pomáhal, a sama zpěvačka je na něj velmi pyšná. „Náš tour manažer jezdil – na to jsem neměla – na hranice a najel za týden 8 tisíc kilometrů a vozil rodiny s dětmi, tak jsem na něj byla hrozně pyšná,“ uzavřela své vyprávění Anna K.

Zdroj: Deník, Showtime

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články