Anna Geislerová se kdysi po nevěře vrátila k manželovi. Odpustil jí a vychovávají spolu tři děti

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Anna Geislerova
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Herečka Anna Geislerová a režisér Zdeněk Janáček jsou důkazem toho, že ve vztahu se dá překonat opravdu hodně. V manželství jsou spolu od roku 2005, měli ale krátkou pauzu, při které se zdálo, že je mezi nimi definitivní konec. Nakonec ale dokázal Janáček nevěru své ženě odpustit.

V roce 2004 porodila Geislerová svému muži prvního syna. O 3 roky později přišla na svět dcera. V roce 2012 herečka otěhotněla potřetí. Jenže dodnes není úplně jasné, čí vlastně syn, který dostal jméno Max, je.

Odpuštěná nevěra

Ačkoli měla doma manžela a dvě děti, nechala se okouzlit miliardářem Martinem Shenarem. S tím byla svému muži nevěrná, a ve stejnou dobu navíc otěhotněla. Nějaký čas to podle Extra vypadalo, že se s Janáčkem bude Geislerová rozvádět.

V roce 2014 napsal server Aha!, že podle informací Blesku je Max synem milence. Herečka ale nikdy tato slova nepotvrdila. Shenar dal údajně Geislerové kopačky ještě v těhotenství. Ještě s bříškem se pak Anna vrátila k manželovi.

„Já osobně necítím potřebu cokoli komentovat,“ citoval její slova tehdy Šíp. Janáček své ženě nevěru odpustil a dnes spolu vychovávají tři děti. Čí ale nakonec Max tedy je? To nejspíš nikdy nevyjde najevo, mnoho médií se ale přiklání k verzi, že chlapec není Janáčkův.

Navenek spokojená rodina

Geislerová se odpovědím na otázky ohledně Maxe vyhýbá. Její muž ho nicméně očividně bere jako vlastního a se všemi třemi dětmi se rodina hrdě ukazuje ve společnosti bez problémů.

Pár je důkazem toho, že když se dva mají rádi, odpuštění hraje ve vztahu velmi důležitou roli. Překonat nevěru nebylo snadné, dnes už jsou spolu Janáček s Geislerovou ale po dlouhých letech opět šťastní a problémy jsou dávno za nimi.

Zdroj: Regiony24, Extra, Pro Ženy, Aha!, Šíp, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články