Anna Geislerová promluvila o vášni, kterou sdílí se svou dcerou. Ta už má herecké ambice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna geislerova
Zdroj: Profimedia

Anna Geislerová má celkem tři děti. Její čtrnáctiletá dcera Stella ji už pěkně dorůstá, navíc to vypadá, že by se v budoucnu ráda věnovala herectví po mamince. A ta by se pravděpodobně nebránila, kdyby ji dívka v jejích krocích následovala. Už teď má Stella nějaké ty herecké zkušenosti.

Na filmovém festivalu v roce 2018 dokonce sama dívka prohlásila, že ji umělecké prostředí láká. „Já se také, stejně jako vždycky, na festival těším. Mám ráda pohádky, napínavé příběhy a trochu i horory a jsem zvědavá, jaké filmy uvidím letos,“ prozradila tehdy.

Jak to nakonec s dcerou dopadne a co z ní vyroste? To se teprve uvidí, už teď má ale Stella podle maminky skvěle našlápnuto k herecké kariéře a jí by se to hned z několika důvodů líbilo.

V jednom z rozhovorů v Českém rozhlase dokonce přiznala, že si se Stellou ve filmové řeči daleko více rozumí.

Cítím mezi námi propojení

„Mě strašně baví, že moje dcera začíná také točit. Tak jsem s ní dělala už pár castingů, kdy jsem ji režírovala. A já hrozně najednou rozuměla tomu, co se v ní odehrává. Je vidět, jak jsme v tomto ohledu všichni křehcí,“ řekla v rozhovoru s Terezou Kostkovou.

Svou dceru Geislerová miluje a dokazuje to nejen v rozhovorech, ale také v příspěvcích na instagramu.

Před časem sdílela například historku o tom, jak ji dcera trápila v době, kdy ještě ani nebyla na světě. K fotografii z dovolené připsala popis, který některé rozesmál, jiné skoro až dojal.

„Bylo hrozné horko a dusno a já už cekala čtvrtý den po termínu na porod jako na smilování. Dotáhla jsem to na 25 kilo navíc. A tak jsem řekla pardon miminko, ale ty jdeš ven už dnes. V porodnici jsem nahlásila, že jsem připravena podstoupit cokoli, co ze mě mého malého cizopasníka dostane,“ napsala Anna na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ana Geislerová (@geislerka)

„A do půl hodiny už to bolelo moc a moc a za hodinu a půl byla na světě lvice Stella. 4.07 kg velká a krásná bojovnice. Moje holčičko! Pořád ať jsi taková a tvá chuť do života ať se nemění! Milujeme tě a buď, kým jsi,“ vyznala dceři lásku. Fanoušci to náležitě ocenili.

Dcera, co roste do krásy

Jelikož se tehdy jednalo o příspěvek k narozeninám, fanoušci samozřejmě v první řadě Stelle gratulovali k oslavě. Mnoho jich ale připsalo své vlastní zážitky z porodnice. Jiní se zase rozplývali nad tím, jak roste Stella do krásy a jak začíná být povahově po mamince.

I když vzhledově je podle mnoha fanoušků podobná dívka spíše otci, své propojení s maminkou jednoduše nezapře a v budoucnu se od ní dají pravděpodobně čekat velké věci.

Anna ji ale bude milovat, nehledě na to, jakým směrem se nakonec dcera vydá.

Zdroj: YouTube, Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články