Anna Geislerová popřála k narozeninám své nejtalentovanější sestře. Tou je pohledná výtvarnice a zpěvačka Lela

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna geislerova
Zdroj: Profimedia

Herečka Anna Geislerová je ze tří sester pravděpodobně nejslavnější, i Ester je ale mezi fanoušky oblíbená pro své účinkování ve filmech a seriálech. A neméně známá je také Lenka Geislerová přezdívaná Lela. Právě tato výtvarnice a zpěvačka oslavila tento týden narozeniny a její sestra Anna o tom informovala fanoušky na instagramu.

2. 2. 2022 je kouzelné datum. Možná je tak pro Lelu opravdu šťastným dnem narozenin. Oslavovat s rodinou je to nejlepší, co si člověk může přát, a Anna pro svou drahou sestru připravila překvapení v podobě přáníčka na instagramu. Na něm fanouškům ukázala, jak jsou si se sestrou blízké.

Na několika snímcích jsou spolu Geislerky jen dvě, na jiných je s nimi i sestra Ester. Je vidět, že kromě uměleckého talentu v téhle rodině spojuje skutečná láska a že k sobě všechny tři krásky mají velmi blízko. A i originální popisek u fotek hovoří za vše.

Lelu milujeme

„2. 2. 2022 a Lela má narozeniny! A my máme Lelu! A Lelu milujeme a s Lelou se nejvíc nachechtáme!“ napsala nadšeně Anna Geislerová na sociální síti. Nejen z vtipně napsaného příspěvku, ale i z fotek, které jsou některé doslova šílené, je vidět, že i v dospělosti mají tyhle dvě dost energie na trochu té skoro až dětské radosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ana Geislerová (@geislerka)

Na jedné fotce ukazuje Geislerová, jak to vypadá, když se po boku své sestry upřímně usmívá, na jiné vyplazuje jazyk, na další zase představují kostým čarodějnic s křivými zuby. Fanouškům jednoduše ukázala sebe i sestru ze všech možných úhlů.

„Buď nám vždy naší nejskvělejší a nejtalentovanější z nás, buď Lelou! Všechno nejlepší můj Kytirváči! Tvůj Boxuš,“ popřála za sebe i za svou sestru Ester. Která ze sester je ve skutečnosti nejtalentovanější, se samozřejmě říci nedá, každá jsou tak trochu originál, dohromady jsou ale pro fanoušky něčím opravdu výjimečným.

Popřála jí i druhá sestra

I když v příspěvku Anna jasně mluvila nejen za sebe, ale i za Ester, nezůstala druhá herečka pozadu a do komentářů připsala ještě vlastní přáníčko. „Lelu máme! A Lelu oslavíme! A já s ní teď jdu na jógu, heč!“ svěřila se. A není jediná, kdo ještě zpěvačce popřál.

„Krásný narozeninový den a do dalších dlouhých let hodně zdraví,“ píše jeden fanoušek. Další zase dodává: „Opravdu nádherné fotky. Sluší vám to.“ Na tom se mnoho sledujících shoduje a jeden komentář za druhým jsou plné veselých vzkazů.

„Milá Lelo, dnes ti připadly narozeniny na nádherné datum, tak si přej smysluplná přání a všechny dvojky ti je splní. Krásný narozeninový den ti ze srdce přeje Sylva. Mávám ze zasněžené Karolinky,“ rozepsala se na závěr jedna z fanynek. Je jasné, že nejen její přání muselo Lenku příjemně zahřát na duši.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články