Anna Fixová kvůli psychickým problémům nemohla ani vstát z postele. Pomohl jí i výrazně mladší partner

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Fixova
Zdroj: Nextfoto

Herečku Anna Fixovou znají fanoušci především jako Moniku Farskou ze seriálu Ulice. Teď si sice dávala šestiletou pauzu, nyní se ale na televizní obrazovky vrací. A to i přesto, že loni přiznala, že má psychické problémy.

Nabídku vrátit se do Ulice podle TV Nova Fixová nejprve chtěla odmítnout. A to především kvůli psychickému zdraví. Loni na podzim se veřejně přiznala, že mívá problémy s depresemi.

Postavila se opět na nohy

Anna se nebála říci si o pomoc. Díky terapiím a lékům se jí podařilo postavit opět na nohy, píše Super.

„Díky podpoře mých nejbližších, rodiny a přátel, díky spoustě hodin terapií a taky díky lékům, které od té doby beru, jsem to celé zvládla a cítím se dobře jako nikdy v životě. I když mi trvalo cca měsíc, než jsem vyšla mezi lidi,“ cituje server herečku.

To, že má psychické problémy, zveřejnila i proto, aby pomohla ostatním. „Já jsem to zveřejnila zejména z toho důvodu, že to velká část lidí zlehčuje a myslí si, že to je jenom něco, co přejde. Je potřeba vyhledat pomoc,“ cituje Fixovou Extra.

Anna na svém instagramu přiznala, že dokonce v jednu chvíli prosila své kamarády, aby ji odvezli do Bohnic, protože měla pocit, že už ji nic jiného nezachrání. Nemohla se zvednout z postele, nedokázala jíst.

Pomohl i mladší partner

Anně hodně pomohla rodina a přátelé. V současné době má mladšího partnera, který je pro ni také velkou oporou. Za svého o deset let mladšího kolegu Denise Šafaříka by se prý klidně hned provdala. Alespoň o tom vypovídají vtípky na její sociální síti.

Kolegové Fixové nedávno popřáli k ročnímu výročí a k tomu, že s Denisem zažívá bezpečný vztah.

„Bezpečný? Je vidět, že Denise moc neznáte. Je to jízda! Přece jen je to kluk o deset let mladší. Je úplně bezvadný, zároveň ale mně už bude čtyřicet,“ odpovídá podle webu Expres se smíchem herečka.

Zdroj: Blesk, Extra, Expres, Super, TV Nova, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články