Anna Fialová si zničila vlasy častým barvením. Její účes teď připomíná ptačí hnízdo

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
anna fialova
Zdroj: Profimedia

Herečka Anna Fialová za posledních několik let vystřídala hodně účesů, ale i barev vlasů. Experimentům je ale prozatím konec a Anička se v roce 2019 musela vrátit ke své přirozené, tmavě hnědé barvě. Důvod prozradila při rozhovoru se Super.


Její vlasy se dodnes nevzpamatovaly

„Když jsem dotočila Zahradnictví, kde mě nabarvili na zrzavou, tak jsem se rozhodla jít rovnou do bílých vlasů. Pak jsem je nechala zkrátit, protože jsem chtěla vždycky krátké vlasy, a pracovně mi v tom nic nebránilo. Pak už to šlo ráz na ráz a experimentování mě semlelo. Dopadlo to stejně, jako když si člověk nechá udělat první tetování a rázem má potetované celé tělo. Nechala jsem si jednu barvu a přecházela jsem od růžové, zrzavé až po černou,“ přiznala. „Musela jsem teď vlasy stáhnout na svou přírodní barvu, protože jsem tolik experimentovala, že utrpěly na kvalitě.“

Po období zkoušení nových vzhledů zatoužila herečka opět po dlouhých vlasech, časté odbarvování jí ale tenhle plán poněkud znesnadnilo. Už jsou to 3 roky a vlasy pořád nespadají ani po ramena.

Anička se ale už začala zase fádní hnědou barvou nudit, a rozhodla se opět zakročit. Vlasy si odbarvila na blond, a ačkoliv se jí světlé vlasy k pleti poměrně hodí, celkový vzhled účesu působí dojmem šestiletého kluka po hodině tělocviku.

Vypadá to totiž, že se vlasy ještě z experimentálního období nevzpamatovaly, a jsou hodně jemné, navíc si dělají, co chtějí. Každý trčí jiným směrem a kroutí se, kam je zrovna napadne. Herečka, která by jinak mohla být vzorem krásy pro mnoho diváků, tak momentálně působí dojmem ptačího hnízda nebo čerstvě vyklubaného kuřete.

Kariéra postupuje slibně

Na rozdíl od jejího účesu se ale vede velmi dobře jejímu kariérnímu rozvoji. Účinkuje v mnoha divadelních vystoupeních, ale už se dočkala i seriálových rolí. Například na Voyo se nedávno objevil krátký seriál Iveta, ve kterém si zahrála hlavní roli Ivety Bartošové. Menších rolí se dočkala v seriálu Specialisté nebo Mordparta a vyzkoušela si už i několik filmových obsazení.

Snad se tedy její vlasy brzo vzpamatují, aby chudák Anička nemusela v budoucnosti ve všech rolích nosit paruky.

Zdroje: Super, Novinky

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články